Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Revoluce v servisech Volvo - nechte se hýčkat

Volvo Personal Service - tak se jmenuje nový revoluční přístup zákazníků k servisu u automobilky Volvo. Jde o unikátní servisní koncept, který se věnuje nejen automobilu (což je samozřejmost), ale také jeho majiteli.
Aktualizováno: 08.11.2017
Revoluce v servisech Volvo - nechte se hýčkat
Revoluce v servisech Volvo - nechte se hýčkat Autor: VOlvo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Základní princip je v tom, že každý zákazník má svého osobního technika, To znamená, že nejednáte zprostředkovaně s technikem, který poté zadává úkol mechanikovi. Osobní technik se postará o vše – od sjednání servisní schůzky až po provedení vlastního servisu nebo opravy. A tím jeho činnost nekončí, v závěru vám vůz osobně předá s vysvětlením, jaké práce na něm provedl a vysvětlí fakturaci.

Mezi osobním technikem a vámi tak vzniká určitý vztah. Výhodou je, že osobní technik zná nejen daný automobil, ale i vaše preference.

Navíc v rámci programu Volvo Personal Service na jednom voze pracují hned dva osobní technici současně. Trochu tím kopírují styl používaný v závodních pit stopech. Výhodou je zkrácení servisní doby, a také sdílení zkušeností či specializace členů týmu. Navíc součástí jakéhokoliv servisního úkonu či opravy je i důkladná prověrka bezpečnostních systémů, kontrola stavu akumulátoru, a také nejnovější aktualizace softwaru.

Vzhledem k týmovému nasazení bývá většina servisních úkonů hotova do hodiny, proto si na svůj vůz můžete počkat v pohodlí speciálního salónku ve  skandinávském stylu.  Je možné si odpočinout při šálku kávy, přečíst si časopis nebo se připojit přes wi-fi a věnovat se pracovním záležitostem. Ovšem z vlastní zkušenosti vím, že nejzajímavější je sledovat práce na svém voze přes sklo, dělící showroom od servisních prostorů. Navíc osobní technici v průběhu prací mohou zodpovědět na vaše dotazy týkající se jejich konkrétní činnosti.

Výborné je, že se nejedná pouze o nějakou vizi, zkoušenou třeba pouze ve Švédsku.  V naší republice již se s tímto přístupem můžete setkat u Auto Cardion Brno a SPX – CAR Zlín. Další zavádění probíhá na servisních pracovištích Auto Palace Brno, Autokomplex Matějka Olomouc a SRBA Servis Jíloviště. Plánují se u Mach Motors České Budějovice a Auto Staiger Praha.

Prostě návštěva servisu už není „za trest“ ale poskytne i příjemný zážitek.

Autor textu: expert František

Článek je zařazen v: Volvo , personal services
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama