Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Rekord padl – přes 18 milionů za SPZ

Na světě je nejdražší nákup registrační značky na světě. Za 518 000 liber (lehce přes 18 000 000 korun) si jí koupil majitel Ferrari 250 SWB, které dřív patřilo Ericu Claptonovi.
Vydáno: 29.11.2014
Ferrari 250 SWB
Ferrari 250 SWB Autor: Talacrest
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

John Collins nejdřív koupil tohle Ferrari. Je to originál i se závodním motorem a přístrojovou z GTO a pravostranným řízením. Původně patřil známému zpěvákovi a kytaristovi Ericu Claptonovi. Collins jej koupil i se značkou TFO 599. Ale ta se mu nelíbila, a tak dnes má britský Driver and Vehicle Licensing Agency zapsaný ve svých záznamech nový rekord.

Registrační značka „25 0“ byla prodána za tyto neuvěřitelné peníze. Stejně tak neuvěřitelné se zdá, že Collins už dal za značky v přepočtu přes 22,5 milionu korun. Vlastní totiž i Ferrari 250 GT Lusso, jemuž koupil značku „250 L“ za 130 320 liber, což je asi 4,5 milionu korun.

SPZ - 25 0 Foto:

SPZ - 25 0

Před nějakou dobou jsme vás informovali, že majitel tunikové firmy Kahn chce prodat svou značku „F1“. Požaduje za ní prý přes 10 milionů liber. Nebyla to pravda. Afzal Kahn oznámil, že sice nabídky měl, ale tuhle značku si určitě nechá. Mimochodem – koupil ji v přepočtu za 15 milionů korun a nyní je umístěná na jeho Mercedes-Benzu SLR.

Afzal Kahn a jeho registrační značka

340 milionů za SPZ a další automobilové šílenosti

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama