Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Q: QorosQloud Qubed

Jak se vyslovuje Q: QorosQloud Qubed nevíme. Víme určitě, že se jedná o to nejpitomější jméno, jaké jsme kdy zaznamenali i u konceptu auta.
Vydáno: 13.11.2014
Q: QorosQloud Qubed
Q: QorosQloud Qubed Autor: Qoros
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ano, opravdu tak pojmenovali koncept vozu. Značka Qoros, která byla založena v roce 2007, se nadechuje k velké expanzi. Nejenže se snaží proniknout do Evropy se svým hatchbackem, dokonce připravuje i SUV a do Ameriky na designérskou soutěž pošle i tenhle podivně pojmenovaný koncept.

Tradiční Los Angeles Auto Show Design Challenge znamená velkou výzvu pro designéry jednotlivých značek. Je to takové jejich zápolení mezi sebou. Jen tak, pro radost z toho, že si můžou vymýšlet, co chtějí.

Q: QorosQloud Qubed Foto:

 

Qoros tak vyšle na soutěž návrh (nenuťte nás opakovat to jméno) z pera trojice designérů: Jamie Barretta, Aditya Mahajana a Alex O'Briena. Zadání letošního ročníku je vytvořit vizi auta, které bude lépe propojené s lidskými smysly a bude se moci od řidiče učit.

Q: QorosQloud Qubed Foto:

 

Qoros se tak má naučit od řidiče jeho oblíbené jídlo i restaurace, jeho denní zvyky, oblíbenou hudbu, tradiční destinace nebo adresy přátel a využívat to. Stejně tak by mělo znát tyto přátele, rodinu a známé a rozpoznávat je. Auto by mělo detekovat i možnosti, kdy řidič není zcela schopný řídit a v té chvíli převzít nad sebou kontrolu a přepnout se do automatického režimu. Zdá se vám to dost sci-fi? Však autoři soutěže také vozy nakázali umístit do roku 2029.

Q: QorosQloud Qubed Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama