Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Působivé! Takhle vypadá Škoda Vision E ve skutečnosti

Prohlédněte si interiér i exteriér první elektrické škodovky tak, jak vypadá ve skutečném světě. Do velké galerie jsme dali všechny dostupné materiály včetně těch úplně nových.
Vydáno: 19.04.2017
Futuristická Škoda Vision E.
Futuristická Škoda Vision E. Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V Šanghaji čerstvě představená studie Škoda Vision E je prvním čistě elektricky poháněným konceptem ve 122leté historii českéautomobilky. Mezi nejvýraznější znaky vozu patří protisměrně otevírané dveře, absence B-sloupku, široký pás světel přes celou příď nebo velkorysý prosvětlený interiér plný moderních technologií. A například sedačky se při otevření dveří vyklopí o 20 stupňů směrem ven, aby usnadnily nástup a výstup.

S celou řadou senzorů a kamer je navíc studie Vision E koncipována pro automatizované řízení 3. stupně. Pokročilý monitoring okolí tak umožňuje, aby například na dálnici systém zcela převzal řízení vozu. Mezi další novinky patří ovládání s pomocí hlasu a gest, sledování pohybu očí řidiče Eye Tracking a velké množství dotykových displejí napříč vozem.

Chcete-li se o voze a elektrické budoucnosti značky Škoda obecně dozvědět více, připomeňte si náš zevrubný článek se všemi důležitými informacemi.

Článek je zařazen v: Škoda , elektromobil , Vision E , elektrická Škoda , autosalon Šanghaj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama