Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

První terénní Rolls-Royce je tady

V únoru potvrdil Rolls-Royce, že postaví velké SUV. A nyní vypálil rybník všem lovcům fotek utajených testovacích vozů – ukázal první auto, které zkouší nový podvozek – takzvanou mulu.
Vydáno: 09.04.2015
Rolls-Royce Cullinan 1
Rolls-Royce Cullinan 1 Autor: Rolls-Royce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od oznámení se internet jen hemžil „zaručenými“ zprávami. I zavedené časopisy tu a tam vypustily do světa nějakou tu zprávičku nebo vizualizaci, jak bude nové auto vypadat. Fotografové se rojí u bran závodu a čekají na první nadějný úlovek. A Rolls-Royce by jim měl poslat hrnečky teplého čaje, aby jim nebyla zima. Vydal totiž vlastní fotografie nové testovací muly projektu zvaného Cullinan.

Rolls-Royce Cullinan Foto:

Jde o zkrácený RR Phantom II na vysokém podvozku a s ohromným křídlem vzadu. Automobilka testuje nový podvozek, který má být to nejlepší, co se vůbec nabízí. Takže ať je auto limuzína nebo SUV v terénu, stále v něm musí být dokonalé pohodlí. Nový vzduchový podvozek tak má například reagovat nejen na změny zdvihu a frekvence tlumičů, ale také na změny polohy těžiště.

Rolls-Royce Cullinan Foto:

 

Auto by tak mělo mít neskonale luxusní charakteristiku odpružení, i když pojede v náročném terénu. A v Rolls-Royce sami oznámili, že jejich auto nebude žádná „lakýrka“, která bude jen terénně vypadat. Prý ten terén má bravurně zvládat.

Barevné kreace Mansory - hlavní

Kanárkový Rolls – budou vás bolet oči

Nový Bentley

Bentley už jede do terénu, následovat ho bude i Rolls

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama