Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

První Rolls-Royce Phantom už je na prodej. Fialový s bílou kůží

Jen dva týdny uběhly od premiéry nového Rolls-Royce Phantom a první dealer ho již může představit potenciálním zákazníkům. Nejtišší auto světa napěchované luxusem si tak konečně můžeme prohlédnout ve skutečném světě.
Vydáno: 14.08.2017
První Rolls-Royce Phantom už je na prodej. Fialový s bílou kůží
První Rolls-Royce Phantom už je na prodej. Fialový s bílou kůží Autor: HR Owen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nový Phantom způsobil v jinak velmi distingovaných vodách boháčů malé pozdvižení. Britská značka totiž představila vrchol současných technologií oblečený do luxusních šatů. Nejde ale jen o ten luxus a eleganci, však i lordi se občas rádi nechají svézt o něco svižněji. Proto je pod kapotou 6,75litrový dvojitě přeplňovaný benzínový dvanáctiválec s maximálním výkonem 563 koní a točivým momentem 900 Nm. Podle značky jde o agregát s nejtišším a nejjemnějším chodem na světě. To aby náhodou nerušil svým už tak sametovým chodem případná obchodní jednání, která mohou probíhat na palubě.

Za tohle všechno si Rolls-Royce ale nechá náležitě zaplatit. Startovací cena je 300 tisíc liber, tedy asi 7,8 milionu korun. Nicméně vzhledem k neuvěřitelné nabídce personalizace si nemyslíme, že na této ceně některý ze zákazníků zůstane. Nedáno jsme vám ukazovali, jak takový nákup u Rolls-Royce probíhá, a jen z té nabídky laků karoserie, samozřejmě za příplatek, se jednomu točí hlava.

Moderní aristokrat v extravagantním kabátu

Není se tak vlastně co divit, že první dodaný dealerský kus je lakován velmi výraznou fialovou barvou. Však tenhle svět vyšší společnosti nemusí být jen černý, bílý a možná tak v námořnické modři. Stejný odstín fialové se promítá i na několika detailech v interiéru, který je jinak potažen tou nejjemnější bílou kůží. Fotografie tohoto vozu sice ukazují, že jde opravdu o jedinečný automobilový kus, ale obáváme se, že teprve naživo opravdu vezme dech.

Pokud byste tuto krásu chtěli vidět na vlastní oči, pak stačí sednout na letadlo do Velké Británie. Prvním dealerem, který Phantom dostal, je společnost HR Owen, která má jak s vozy značky Rolls-Royce, tak třeba Bugatti dlouholeté zkušenosti.

Článek je zařazen v: Rolls-Royce , Phantom , prodej , Rolls-Royce Phantom , první zákaznícký vůz , fialová barva
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama