Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

První opravdu originální replika Fordu Mustang

Kdybyste sedli do tohoto Fordu Mustang, asi byste se divili. Vypadá to jako Mustang do posledního detailu, ale… Po otočení klíčkem to je něco jiného. Tahle replika má totiž komplet nová střeva, játra, srdce, ledviny, … no prostě komplet nové vnitřnosti.
Vydáno: 19.03.2015
Revology Ford Mustang Replica
Revology Ford Mustang Replica Autor: Revology
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Firma Revology Cars získala od Fordu licenci na stavbu přesné repliky modelu Mustang. Takže karoserie přesně odpovídá původnímu vozu. Jenže to, co je pod ní, tak původní není. Sice to má nějaké společné rysy, ale jde spíš o kosmetiku. Pod kapotou je totiž pětilitrový osmiválec z moderního Fordu Mustang. Pohon je samozřejmě na zadní kola a v nabídce je automat i manuál. Stejně tak pochází z nového vozu i podvozek, brzdy, řízení, rádio s bluetooth…

 

Takže kdo by chtěl machrovat s Fordem Mustang, ale bez omezení, která jsou spojená s veteránskými značkami (mluvíme o našich podmínkách), tak by si měl pořídit tenhle vůz. Má všechno a ještě něco navíc. Třeba i dálkové otevírání kufru, elektricky nastavitelná sedadla, prvotřídní ochranu proti korozi, tříletou záruku na techniku a pětiletou na karoserii, atd.

A cena? Ta je někde přes tři miliony korun. Samozřejmě závisí na tom, jestli půjde o kabriolet nebo fastback, jaká bude výbava a jestli vám to dovezou přímo do Čech.

Revology Ford Mustang Replica
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama