Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

První fotky z druhé sezóny The Grand Tour. Už je na spadnutí!

Amazon konečně poodhalil roužku tajemství a naznačuje, že spuštění druhé série nejsledovanějšího motoristického pořadu současnosti se blíží. Víme detaily natáčení, lokality a dokonce i to, že týmy strávily více než 100 dní na čtyřech různých kontinentech.
Vydáno: 04.10.2017
The Grand Tour 2 1
The Grand Tour 2 1 Autor: Amazon Prime
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po vzoru první série tak trojici moderátorů uvidíme na ještě více místech než doposud. Známé hvězdy se zastaví kupříkladu v Coloradu, Chorvatsku, Dubaji, Mozambiku nebo v New Yorku. Navštíví ale také Španělsko a světu známý je i jejich výlet do Švýcarska, kvůli kterému se celá série zdržela.

Tank na golfu

Ačkoliv Amazon více detailů zatím neprozrazuje, víme, že celé trio pořádně uvízne v Mozambiku, způsobí náležité faux pas v Dubaji a vystoupá na nejvyšší kopce amerického státu Colorado. Zveřejněné fotografie dále prozrazují, že se trio v jednom díle zaměří na staré Jaguary, ve druhém zdevastuje starý Mercedes, a aby toho nebylo málo, dočkáme se také tanku, který jezdí po golfovém hřišti.

Zároveň s přiblížením druhé série oznámil Amazon také příchod nové knihy s názvem The Grand Tour Guide to the World, která se na trh dostane už 31. října. Kniha startuje v přepočtu na částce 660 Kč a zahrnuje exkluzivní rozhovory s účastníky The Grand Tour, sekci nejrychlejších policejních vozů a samozřejmě zavítá také do zákulusí natáčení mezi jednotlivými díly.

Článek je zařazen v: The Grand Tour , Grand Tour , The Grand Tour 2 , Jeremy Clarkson , Clarkson , Richard Hammond , Hammond , James May , May , amazon , Amazon Prime , top Gear , old Top Gear , starý Top Gear , nový top gear
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama