Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Projekt roku: Fiat 500 s motorem z Ferrari

Blázniví Italové. Opravdu blázniví. Představte si, že už je v přípravě Fiat 500, kterému místo zadních sedadel a kufru naroubují motor z Ferrari 458 Italia.
Vydáno: 19.04.2015
Lazzarini 550 Italia Prototipo Unico 1
Lazzarini 550 Italia Prototipo Unico 1 Autor: Lazzarini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tenhle nápad vyšel z italské designérské dílny Lazzarini. Ale není to jednoduché. Investice do stavby jsou opravdu vysoké. Navíc má vzniknout One-and-Only, tedy opravdu jediný kousek na světě. Takže cena je opravdu vysoká. A tak musí pomoc nějaký investor. Jaký? Nikdo neví. Hledá se.

Až se najde, tak Lazzarini asi auto s názvem 550 Italia Prototipo Unico postaví, bude s ním jezdit po výstavách, srazech apod. a pak ho dá tomu dobrodinci, který dodal kopu euro nebo dolarů. Očekává se, že cena bude někde kolem 550 000 dolarů. A to je docela dost.

 

A co za to bude? Auto s rozvorem zvětšeným z 230 na 265 cm, o 35 cm širší vzadu a 25 cm širší vepředu. Karoserie předělaná do uhlíkového kompozitu pro co největší úsporu hmotnosti. Vzadu posazený V8 z Ferrari, a to v bloku s motorem i zavěšením.

To, co vidíte v galerii, jsou jen velmi pěkně vyvedené ilustrace.

Ferrari 458 Spider Golden Shark od Office-K

Šílený tuning. Ferrari se žraločími zuby

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama