Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Prohlédněte si vnitřek luxusní limuzíny BMW za 4 miliony

BMW řady 7 v prodloužené verzi je vrcholným modelem v nabídce mnichovské značky. Podívejte se sami, co bohatým manažerům takové auto nabízí.
Vydáno: 17.06.2017
Interiér luxusního BMW 750Ld.
Interiér luxusního BMW 750Ld. Autor: achiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O modelu BMW 750Ld xDrive s prodlouženou karoserií a pohonem všech kol se mluvilo hlavně v souvislosti s motorem pod kapotou. Tím totiž není osmiválec, ale třílitrový šestiválec doplněný hned čtyřmi turbodmychadly. Má výkon rovných 400 koní, točivý moment 760 Nm a na stovku se s ním dvoutunový kolos rozjede za 4,7 sekundy. Navzdory mamutímu záathu se tabulkově chlubí spotřebou pod 6 litrů, i když realita je samozřejmě trochu někde jinde.

My se nicméně tentokrát podíváme do interiéru a vy můžete s námi. Připomeňme, že základní cena modelu startuje skoro přesně na třech milionech, v luxusním segmentu se však za výbavu na přání nepřilácejí tisíce, ale statisíce. Vůz s mnoha příplatky na videu tak má cenovku o dobrý milion vyšší. Chcete skvělé laserové světlomety? Připravte si 80 tisíc. Komfortní přední sedadla? Dalších 60 tisíc. Nebo působivý systém nočního vidění s rozpoznáváním osob jdoucích u krajnice? Dalších 60 tisíc, prosím.

V říší luxusu. Prohlédněte si interiér limuzíny od BMW
V říši luxusu. Prohlédněte si interiér limuzíny od BMW

A tím ani zdaleka nekončíme. Skvělý audio systém Bowers & Wilkins Diamond Surround vyjde na více než 150 tisíc, zadní zábavní systém pro dlouhé dálniční přesuny zvýší cenu vozu o skoro 85 tisíc. Čtyřzónová klimatizace za 25 tisíc je pak vlastně skoro zadarmo. A jestli chcete hezčí design také zvenku, na sportovní M paket si připravte kolem 100 tisíc korun. Nějakých 40 tisíc si raději nechte stranou také na pořádná kola.

Výsledkem je auto, které se sice skvělé řídí, ale stejně budete chtít často sedět spíš vzadu. Nabízí totiž velmi solidní prostor i pro dlouhány a velkou spoustu pohodlí. Ostatně, podívejte se sami. Tohle je kancelář snů.

Článek je zařazen v: BMW řady 7 , BMW 750Ld , interiér BMW 7 , luxusní limuzína
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama