Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Pro reklamu rozmlácené Ferrari

Tahle virální reklama mohla stát pěkných peněz, pokud skutečně auto pod kladivem v rukou téhle dlouhonohé modelky bylo skutečné. Ferrari 458 Italia si takové zacházení nezaslouží.
Vydáno: 10.11.2014
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to tradiční scénář. Dlouhonohá krasavice přichází do domu, kde v posteli leží její partner s jinou dlouhonohou krasavicí. A dlouhonohé krasavice se přece neperou, neškrábou si oči a netrhají vlasy. To by byly ošklivé. Ony se mstí. Tentokrát na Ferrari 458 Italia.

Velké kladivo v rukou modelky sice vypadá dost nepatřičně a pochybujeme, že by se s ním dokázala na vysokých podpatcích rozmáchnout více než dvakrát, ale ještě více je nám líto Ferrari. Tedy pokud je to Ferrari a ne jen maketa nebo dokonce počítačový výtvor. Ale i tomu bychom uronili slzičku.

A proč to všechno? Smysl přichází v závěru. Modelka se rozmáchne proti kolům a… Je to virál firmy Forgiato, která na SEMA uvedla novou řadu kol Unbreakable, tedy nerozbitné. Pro mnohé majitele tuningových kol je to důležitá vlastnost.

 

Filmová nehoda

Jak se nemá natáčet automobilová nehoda

Motorkář superman

Ruský motorkář – Superman

Nehoda Ferrari 458

Lada vs. Ferrari aneb Kdo uteče, vyhraje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama