Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Pro nový film o Batmanovi stvořil Mercedes unikátní supersport

Původně jen kreslená sci-fi postava známá jako Batman si vždy potrpěla na krásné ženy a skvělá auta. Nejinak tomu bude i v nejnovějším pokračování, kde tajemný Bruce Wayne osedlá Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo.
Vydáno: 10.10.2017
Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo
Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Autor: Mercedes-Benz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

I když možná nejste fanoušky kreslených komiksů, jméno Bruce Wayne, tedy Batman, jistě znáte. Tajemný miliardář, který se převléká do kostýmu a bojuje se zlem, je legenda. Už když se poprvé z papírových komiksů dostal na filmové plátno, vyhráli si tvůrci mimo jiné i s jeho vozovým parkem. Stačí vzpomenout třeba na trilogii Batman Begins, The Dark Knight, The Dark Knight Rises, kde Batman jezdil vozy Lamborghini. V loňském filmu Batman versus Superman pak volba padla mimo jiné i na Aston Martin DB Mark III.

Příliš vysoký herec

Přesuňme se ale do letošního podzimu, konkrétně do 16. 11., kdy do kin vstoupí nový příběh o Batmanovi a jeho partě siláků s názvem Justice League. Film to bude jistě zajímavý, ale nás asi nejvíce zaujal Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo, kterým na plátně bude jezdit právě Bruce Wayne, kterého ve filmu ztvární Ben Affleck. Jde o vůz, který byl původně stvořen jen pro potřeby hry Gran Turismo 6. Filmaři ale byli neústupní, a tak Mercedes svolil k tomu, aby původně kreslený vůz byl opravdu stvořen pro původně kreslenou postavu.

Mělo to ale malý háček. AMG Vision Gran Turismo je extrémně nízkým konceptem, do kterého se 190 cm vysoký Affleck prostě nevešel. Pro Mercedes ale ani to nebyla překážka. V krátkém čase prostě vyrobil verzi auta ve 110% velikosti. Krom toho ale bylo potřeba také navrhnout a vyrobit kompletní interiér, protože auto ve hře vlastně žádný nemá. Výsledkem je mix luxusu, moderních technologií a sportovní elegance, který nás opravdu baví. Ještě dodáme, že sličná Wonder Women, kterou si zahrála Gal Gadot, jezdí v Mercedesu-Benz třídy E kabriolet. A moc jí sluší!

 

 

 

Článek je zařazen v: Mercedes-Benz , Batan , Wonder Woman , Batman , sci-fi , film , Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama