Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Pro cestování první třídou je tady Range Rover SVAutobiography

Nový Range Rover SVAutobiography přináší kombinaci precizního zpracování a moderních technologií a představuje vrchol luxusního cestování.
Vydáno: 08.12.2017
Range Rover SVAutobiography
Range Rover SVAutobiography Autor: Range Rover
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přepracovaný interiér přináší novou úroveň luxusu a komfortu. Patří sem například zavírání zadních dveří, které můžete ovládat pouhým stiskem tlačítka. Široká nabídka pohonných jednotek obsahuje kromě jiného nový moderní plug-in hybridní systém schopný ujet v čistě elektrickém režimu až 51 km a vylepšený kompresorem přeplňovaný zážehový motor, který disponuje výkonem 565 koní.

Zadní sedadla Executive Class jsou nastavitelná ve 24 směrech a jsou jedním z hlavních prvků tohoto luxusního modelu. Upravené sedačky s novými vnitřními vrstvami poskytnou cestujícím maximální komfort. Součástí výbavy jsou také opěradla nastavitelná v rozsahu 40 stupňů, masáž horkými kameny nebo vyhřívaná opěrka nohou. V kombinaci s prodlouženým rozvorem náprav je k dispozici prostor pro nohy větší než 1,2 m.

Zadní pevně uložená středová konzole prodlužuje celkovou délku kabiny. Elektricky výsuvné zadní stolky a integrované obrazovky multimediálního systému umožňují používat internetové připojení 4G a WiFi hotspot pro pohodlnou práci nebo odpočinek. Chladicí box ukrytý mezi zadními sedadly je schopný pojmout dvě láhve vína nebo čtyři láhve o objemu 600 ml. Pravé zadní opěradlo je možné sklopit pro přepravu dlouhých předmětů a zákazníci si mohou současně vůbec poprvé pořídit dýhovou výsuvnou podlahu, která zjednoduší nakládání a vykládání zavazadel.

Vůz se ručně dokončuje v divizi Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations (SVO) a pokud chcete zažít takovéto cestování první třídou luxusu, stačí vyklepat prasátko a připravit si pár drobných – ceny začínají již na 5 211 107 Kč.

Článek je zařazen v: Range Rover , SVAutobiography , luxus , novinka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama