Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Příplatková výbava do jachty od Porsche zahrnuje i Panameru

Mlhy, déšť, zima a šílenci, kteří neustále jezdí se zapnutými mlhovkami. Přesně tak vypadá typický český podzim. Co ho tak nechat za hlavou a odplout na luxusní jachtě Porsche za teplem a sluncem?
Vydáno: 29.10.2017
Dynamiq GTT 115
Dynamiq GTT 115 Autor: Dynamiq
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak krásná představa, o které si ale většina smrtelníků musí nechat jen zdát. To proto, že super parádní jachta, která vznikala pod designérskou taktovkou Porsche, má cenu vyšponovanou do neuvěřitelných výšin. V konfigurátoru začíná na částce 12,5 milionu eur, tedy v přepočtu 332,5 milionu Kč. Uznejte sami, že to je prostě částka, kterou jen za dopravní prostředek může dát opravdu málokdo. Ale i my o tom můžeme snít. A o téhle fantastické lodi to budou sny opravdu krásné.

 

 

Kino i grilovací zóna

Už jste od nás o této jachtě slyšeli. Víte tak, že ji pohání hybridní soustava MAN V12, která je schopna produkovat až 1 600 koní. Díky tomu a díky opravdu dokonalému aerodynamickému tvaru trupu je jachta schopna plout rychlostí až 21 uzlů, tedy 39 km/h. Nevíte ale možná, že zatím jediný vyrobený kus s názvem Dynamiq GTT 115 nabídne kromě nejmodernějších technologií na poli pohonu, navigace a bezpečnostních systémů, také 95 m2 otevřených palub, velký bazén na přídi, několik velkých a luxusně vybavených pokojů, posilovnu, bar, samostatnou grilovací zónu a kino, které disponuje 75" obrazovkou.

Pokud vám zatím nespadla brada, tak teď už určitě ano. Protože byla loď vyvíjena a vyráběna pod pečlivým dohledem Porsche, můžete si v konfigurátoru jako součást výbavy naklikat právě i jeden z modelů této stuttgartské značky. Je jím Porsche Panamera 4 E-hybrid Sport Turismo, které navíc dostane stejný interiér, jaký bude mít vámi vybraná jachta. Tato položka byla v ceníku označena částkou 31 tisíc eur, tedy 3,4 milionu korun. Úlet? Ano! Skvělý marketingový tah? Jistě!

I když tak nějak tušíme, že je taková loď nad vaše možnosti, nad ty naše také, pojďte se s námi u fotografií a videa trochu zasnít. :)

Článek je zařazen v: Porsche , lodď , loď , jachta , paluba , Dynamiq GTT 115 , Porsche Panamera 4 E-hybrid Sport Turismo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama