Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Přijíždí další SUV. Nový Opel bude největší z rodu

Přijde vám, že si z dnešní nabídky SUV nemůžete vybrat? Pak jste nejspíš šílení, ale máme dobrou zprávu. Už do dvou let bychom se měli dočkat největšího Opelu všech dob, který bude spolu s Insignií prezentován jako vlajková loď. Vyráběn by měl být stále v Rüsselsheimu a půjde o konkurenta pro Škodu Kodiaq nebo třeba Hyundai Tucson.
Vydáno: 10.11.2017
Opel SUV X
Opel SUV X Autor: OPEL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak asi správně tušíte, nový Opel není tak docela Opelem. Přijede na inovativní platformě PSA EMP2, na které stojí třeba Peugeot 5008. Sdílený bude i infotainment či další palubní technika. Jak jsme se ale před pár dny na vlastní kůži dozvěděli, když dva dělají totéž, není to totéž. Třeba nový Opel Grandland X, který je technicky plně srovnatelný s Peugeotem 3008, na jehož podvozku stojí, působí ve skutečnosti mnohem lépe. Tak třeba se to Opelu povede znovu.

Jméno největšího SUV ale prozatím není známé. Jisté je pouze jedno - za jeho názvem se znovu dočkáme přídomku X, který značí příslušnost do rodiny crossoverů. Sem aktuálně patří už tři modely - Mokka X, Crossland X a již zmiňovaný Grandland X. Podle zveřejněného snímku ale odhadujeme, že by mohlo jít o pořádného fešáka. No a kdy se jej dočkáme? To je prozatím ve hvězdách, nicméně Opel na svém twitterovém účtu zmínil, že se s největším SUV chce vytasit ještě před koncem současné dekády.

Článek je zařazen v: Opel SUV , opel x , Opel SUV X , Opel Crossland X , Opel Grandland X , Opel Insignia , francouzi Opel , nový Opel , nejnovější Opel , Peugeot , PSA , největší Opel , nové SUV od Opelu , nový Opel SUV , Peugeot 3008 , Peugeot 5008
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama