Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Příchod nové generace Škody Roomster se asi opozdí. Proč?

Nová Škoda Roomster podle všeho nepřijde letos, ale až někdy v průběhu příštího roku.
Vydáno: 25.08.2015
Škoda Roomster
Škoda Roomster Autor: Worldcarfans.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podle Auto Expressu, který prý získal informace přímo z automobilky, se nová generace roomsteru nepředvede koncem letošního roku, jak se proslýchalo, ale až někdy v průběhu roku příštího. Důvody ale nejsou známy.

Spekuluje se však, že ve Wolfsburgu rozhodli, že je potřeba dát prostor novému VW Caddy, který se představil teprve nedávno. Snad proto, aby caddy dostal delší čas na adaptování se na trhu, bude premiéra roomsteru odsunuta na později. Připomeňme, že nový roomster bude vlastně jen caddy se škodováckou maskou a nějakými menšími obměnami, takže uvedené důvody pro posunutí jeho představení a prodeje jsou vlastně celkem logické. Nicméně oficiálně není nic potvrzeno.

Vypadá to tedy, že ve Frankfurtu Škodovka představí je dvě novinky, obě na bázi superbu. Nejspíše to bude Superb Greenline a pak nějaká jeho sportovně stylizovaná varianta. Počkejme si tedy, jak se věci vyvinou.

Volkswagen Caddy 2015
Volkswagen Caddy 2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama