Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Přesně za týden přistane auto z Návratu do budoucnosti!

Desítky tisíc lidí chystají oslavy příletu posádky legendárního DeLoreanu do současnosti. Ve filmu k tomu dojde právě 21. října 2015. Podívejte se, jak si tvůrci představovali auta z roku 2015.
Vydáno: 14.10.2015
Časomíra z filmu Návrat do budoucnosti II.
Časomíra z filmu Návrat do budoucnosti II. Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trilogie Návrat do budoucnosti vznikala v letech 1985 až 1990 a navždy proslavila především vůz DMC DeLorean. Právě ten totiž hlavní hrdina Marty McFly a profesor Emmett Brown používali k cestování časem. A už více než 25 let odpočítávají fanouškové filmu okamžik, kdy se má posádka objevit v budoucnosti, respektive v naší současnosti. Podle záběru z filmu to bude 21. října 2015 ve čtyři hodiny, ted příští středu.

Film v HD verzi samozřejmě nechybí ani v naší domácí filmotéce. A protože už se v minulosti objevilo několik falešných dat, tak jsme si scénu raději sami našli. Datum sedí, bude to příští týden:

Palubní počítač stroje času z Návratu do budoucnosti II
Palubní počítač stroje času z Návratu do budoucnosti II
Autosalon

V oficiální vítací skupině na Facebooku už se na akci přihlásilo bezmála 40 tisíc lidí a další tisíce se pak sdružují v lokálních skupinách po celém světě, včetně té české.

Pokud film znáte, asi vám neušlo, že se tvůrci úplně ve všem netrefili. Létající skateboard zatím existuje pouze jako nepříliš funkční prototyp od Lexusu a také létající auta jsou jen ve fázi prototypů, které mají k masovému využití velice daleko. Podívejte se na některá auta z Návratu do budoucnosti II a srovnejte je s tím, jak vypadají ta dnešní...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama