Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Přesně kvůli tomuhle se nikdy neotáčeje před zatáčkou

Krásná silnice, slunný den a dva výletníci na motorkách, kteří málem přišli o život. K vážné nehodě chybělo jen málo a předešla jí především rychlá reakce a rozumná rychlost jízdy obou motorkářů.
Vydáno: 14.06.2017
Přesně kvůli tomuhle se nikdy neotáčeje před zatáčkou
Přesně kvůli tomuhle se nikdy neotáčeje před zatáčkou Autor: A Wilson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Řidiče osobního auta, konkrétně Chevroletu Malibu, asi vůbec nenapadlo, že tím pro něj obyčejným otáčením může způsobit pořádný průšvih. Je dost dobře možné, že si nemyslel, že mu obyčejné otáčení bude trvat ta dlouho. Nebo mu prostě nedošlo, že otáčet se přes celou silnici hned za zatáčkou je asi to nejhorší, co může udělat.

Ať tak nebo tak, dotyčný může děkovat štěstěně, a hlavně dobrým reakcím obou jezdců na motocyklech. Ty totiž bílé Malibu postavené přes cestu zjevně dost vyděsilo. Jeden ale zvládl autu uhnout a druhý pořádně otestoval své brzdy. Dokonce se s motorkou postavil na přední kolo. Ani jeden ale naštěstí do auta nenaboural. Jak pro ně, tak možná i pro posádku by taková nehoda mohla být fatální.

Video končí v chvíli, kdy si to motoráři s řidičem Malibu jdou vyříkat. Nevíme tedy, jestli šlo jen o silná slova, nebo i možné násilí. Osobně doufáme jen v tu první variantu. Už víte, že násilí na silnici nemáme rádi. Však on už si příště dotyčný podobné manévry raději dvakrát rozmyslí.

Kamioňáci se domluvili na vybržďovače

Kamioňáci se domluvili na vybržďovače. Nestačil se divit

Článek je zařazen v: nehoda , nebezpečná situace , motocykl , motorkáři , otáčení na silnici
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama