Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Překonej Honzu Kopeckého a vyhraj vůz Škoda Fabia

A je tu další soutěž Autosalonu o nové auto. Minule jste driftovali, tentokrát půjde o pokoření času legendy českého motosportu Honzy Kopeckého. Zajeďte lepší čas než on a máte fungl novou Škodu Fabia.
Vydáno: 02.07.2015
Soutěž o Fabii 1
Soutěž o Fabii 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Máme pro vás výzvu. Velkou výzvu. Vyhrajte Škodu Fabia 1.2 TSI/81 kW. Co k tomu musíte udělat? Zajet v tomto voze lepší čas na trati mosteckého polygonu než Jan Kopecký, náš několikanásobný rallyový mistr. Ten určil na stejné trati takzvaný zlatý čas ve stejném voze, s jakým pojedete vy. Kdo ho překoná, vyhrává. Tedy skoro. Když vás bude víc, v závěrečném „zlatém rozstřelu“ to rozhodnete mezi sebou.

Ale ani ti, kteří nezajedou tak dobrý čas, se nemusejí obávat, že by odjeli s prázdnou. Expert František totiž zajel stříbrný čas. Kdo ho překoná, má jistotu výhry za 5000 korun! A aby to nebylo málo, máme tu i čas bronzový. Jde o čas Františka + 2 sekundy navíc. Ti, kteří ho překonají, mají od nás také pěknou výhru.

Určitě se ptáte, jak bude zaručena regulérnost, když bude pršet. I na to jsme mysleli. Trať jsme zajeli jak na suchu, tak i na mokru a všechny časy tak mají svojí validitu. Tady jsou:

 

- zlatý čas na suché trati má hodnotu: 00:36:24

- zlatý čas na mokré trati má hodnotu: 00:38:18

- stříbrný čas na suché trati má hodnotu: 00:38:03

- stříbrný čas na mokré trati má hodnotu: 00:38:96

- bronzový čas na suché trati má hodnotu: 00:40:03

- bronzový čas na mokré trati má hodnotu: 00:40:96

 

Zdá se vám, že výhru má v kapse prakticky každý? Tak to se mýlíte. Ze hry automaticky vypadávají ti, kteří shodí nějakou kuželku nebo vyjedou byť jedním kolem z trati.

Jak se přihlásit

Jestli si myslíte, že právě vy jste ti praví pro překonání jakéhokoli času, pak se můžete u nás registrovat a opravdu to zkusit. Každý týden pojede trať pět soutěžících. A jak se přihlásíte? Jednoduše Zašlete registrační SMS na telefonní číslo 906 02 10 ve tvaru „FABIA“. Registrační SMS je třeba zaslat v uvedeném tvaru, jinak není platná a není možné zařadit tuto SMS do Soutěže. Dále mohou přihlášení uživatelé našich stránek využít registrační formulář k soutěži zde na webu. Formulář je k dispozici dle herního řádu pouze od čtvrtka do pondělní půlnoci 17.8.

My vybereme z došlých registrací ty, které přišly na 200., 300., 400., 500. a 1000. místě. Ty zkontaktujeme a můžou přijet do Mostu vyzkoušet svoje jezdecké umění.

Více podrobností o celé soutěži, přihlášení, výhrách a prostě všem kolem soutěže najdete v herním řádu uloženém zde.

Tak hodně štěstí!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama