Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Představujeme Škodu Superb Combi

První fotografie očekávané Škody Super Combi jsou venku. Stejně tak i informace o tomto prostorovém zázraku.
Vydáno: 26.05.2015
Škoda Superb Combi II a
Škoda Superb Combi II a Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Škoda Auto odhalila to, na co jsme už dlouho a netrpělivě čekali. Kombík největší řady této značky bude opravdu mohutný. Co nabídne? Všechno. Nabídne motory splňující Euro 6, bezpečnostní výbavu nejvyšší třídy, dynamickou regulaci podvozku Dynamic Chassis Control, audio propojitelné se všemi standardy mobilů (MirrorLinkTM, Apple CarPlay a Android Auto) a v neposlední řadě gigantický prostor pro posádku a zavazadla.

Automobil, využívající bázi techniky MQB, má rozvor prodloužený o 80 mm na 2841 mm, současně vzrostl rozchod kol na 1584 mm vpředu a 1572 mm vzadu. Výsledkem je ještě více místa v interiéru. Řidič a přední spolujezdec mají v nové generaci vozu k dispozici o 39 mm více místa do šířky ve výši loktů než dosud. Nad předními sedadly je k dispozici 995 mm a nad zadními 1001 mm (dosud 990 mm). Prostor před koleny cestujících na zadních sedadlech činí 157 mm. A co je důležité – vnitřní šířka interiéru ve výši loktů zde vzrostla o 70 mm (dosud 1450 mm).

A teď to, na co čekáte všichni – hodnota objemu zavazadelníku: 660 litrů představuje oproti předchozí generaci nárůst o 27 litrů. Se sklopenými zadními sedadly má zavazadlový prostor dokonce objem 1950 litrů (nárůst o 85 litrů).

V září si nová Škoda Superb Combi odbude svou výstavní premiéru na 66. mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem (IAA). Ještě v tomtéž měsíci se nový model dostane na první trhy.

Škoda Superb Cabrio

Nová Škoda Superb jako kabriolet!

Nová Škoda Superb

Kompletní ceník Škody Superb – 3x přes milion

Nová Škoda Superb

Vše o nové Škodě Superb

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama