Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Předplaťte si servis

Nechcete si objednávat auto na operativní leasing, a přesto nechcete mít starosti se servisem, pak je přímo pro vás nová nabídka Škodovky s názvem Předplacený servis.
Vydáno: 20.01.2015
Servis Škoda
Servis Škoda Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tuhle nabídku asi očekávali všichni, kteří přemýšleli o operativním leasingu, a to nejen z důvodu neustálé „aktualizace“ vozu po ujetí předepsaných kilometrů, ale i kvůli totální absenci problémů se servisem. Jenže operativní leasing přece jen zatíží rozpočet solidními splátkami a ne vždy vyhovuje nabídka v rámci motorizace a výbavy.

Předplacený servis je určen jak fyzickým, tak právnickým osobám. Službu lze zakoupit u autorizovaných partnerů Škoda v České republice k nákupu nového vozu, bez ohledu na způsob financování. Služba je vázána na VIN vozidla, je tedy převoditelná na dalšího majitele.

Nabídka je pro všechny vozy Škoda ve dvou základních variantách, vždy v trvání pěti let. „Zákazník může dle svých preferencí zvolit předpokládaný nájezd 60 000, 100 000, nebo 150 000 kilometrů. Novinka vychází vstříc zákazníkům, kteří mají zájem o nadstandardní služby a se svým vozem chtějí mít co nejméně starostí. Produktem ŠKODA Předplacený servis tak reagujeme na jejich zvyšující se poptávku po tomto typu služeb,“ uvádí Petr Abrahámek, ředitel obchodu a marketingu ŠkoFIN.

Škoda Octavia Combi RS

Škodovku nemusíte jen koupit. Budete si ji moct i pronajmout

 

Škoda Octavia - detail

Za kolik nakonec Škodovka pronajímá auta?

 

Varianta Standard zahrnuje všechny servisní úkony předepsané výrobcem. Jedná se zejména o servisní prohlídky dle předepsaného servisního intervalu vozu včetně výměny motorového oleje, dále vzduchové, pylové a olejové filtry, palivové filtry, brzdovou kapalinu i zapalovací svíčky.

Varianta Plus zahrnuje nad rámec úrovně Standard také servisní úkony k zajištění bezproblémové provozuschopnosti vozidla po dobu trvání služby. Jedná se o výměnu dílů podléhajících opotřebení jako jsou brzdové destičky, brzdové kotouče, stěrače, ale také pravidelné čištění a doplnění klimatizace, nebo například kontrolu před STK. Zajištění provozuschopnosti kryje i nahodilé poruchy v rozsahu obdobném Škoda Prodloužené záruce. Obě varianty zahrnují v předepsaném rozsahu použití originálních náhradních dílů a práci nutnou k jejich výměně. Předplacený servis obsahuje v obou variantách prodloužení záruky mobility a lze jej čerpat u kteréhokoli z 260 autorizovaných servisních partnerů ŠKODA v České republice.

Vyplatí se to?

Otázka ohledně ceny je asi nejdůležitější. Podle propočtů firmy ano.

Ceny začínají na částce 12 490 Kč (vč. DPH) pro model Škoda Fabia s využitím varianty Standard a nájezdem 60 000 km. Například u vozu Octavia 2.0 TDI (110 kW) ušetří zákazník na servisních nákladech při využití produktu ŠKODA Předplacený servis Plus na 150 000 km až 20,2% v porovnání s běžnými náklady.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama