Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Předběhli Mercedes a ukázali superluxusního jezevčíka

Protože si Mercedes-Benz dává na čas se svým Pullmanem, byl předběhnut. ARES Atelier představil jejich vlastní prodlouženou verzi, která má nabídnout nejnáročnějším klientům to nejkomfortnější svezení.
Vydáno: 02.02.2015
ARES Mercedes-Benz Pullman
ARES Mercedes-Benz Pullman Autor: ARES Atelier
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zatím vám všechny detaily neřekneme, protože jde o předpremiéru. Ta pravá premiéra bude na jarním autosalonu v Ženevě. Ale alespoň v hrubých obrysech představíme to, co vypadá jako ještě něco lepšího než Pullman.

Firma protáhla vůz ne pomocí nějakých ocelových udělátek, ale podvozek a karoserie byly protáhnuty pomocí dílů z uhlíkových kompozitů. Nárůst hmotnosti tak nemá být příliš velký, aby nebyl vůz neohrabaný. Ale i kdyby se některý zákazník obával, že výkon vidlcového dvanáctiválce s přeplňováním může být nedostatečný, ARES mají prý řešení s nadopováním výkonu až na 441 kW (standard 390 kW). S tímhle prý „jezevčík“ zvládne zrychlit na stovku za 4,8 sekundy a maximální rychlost bude limitována omezovačem na solidních 250 km/h.

 

To důležité je ovšem hlavně uvnitř. Bude tu klid. Velký klid. Vždyť ve dveřích mají být tlustší skla se speciální protihlukovou membránou. Vše bude potaženo kůží nappa, včetně středových boxů s lednicí, schránkou na skleničky apod. Ve voze bude také sedmnáctipalcová vyjížděcí televize, nabíjecí doky na iPody a iPhony, elektrické zásuvky, WLAN a speciální audiosystém. Kdo bude chtít, dostane také pancéřovanou verzi. Ostatně tu připravuje i sám Mercedes.

Mercedes-Maybach S

Nejluxusnější z nejluxusnějších Mercedesů

 

Technika vozu pak ještě dozná změn ve větších kolech a výkonnějších brzdách a upravené převodovce. Pancéřovaná verze pak dostane i detektor bomb. Jak funguje? Zatím nevíme. Uvidíme v Ženevě.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Úžasné interiéry luxusních limuzín

9. místo - Rolls-Royce Wraith

10 nejlepších interiérů roku 2014

Lexani Concept One Curve - Obrázek 1

Podívejte se na nejvyšší luxus v autě

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama