Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Prcek od Seatu má nové verze, vyberou si dámy i pánové

Španělský Seat okořenil svůj nejmenší model Mii o nové dvě verze. Jedna je spíše mužskou záležitostí, druhá potěší ženy.
Vydáno: 21.09.2015
Seat Mii FR Line

Na sportovní notu je laděný Seat Mii FR Line. Nicméně nečekejme nějaká kouzla pod kapotou. FR Line docela jasně naznačuje, že půjde hlavně o sportovně laděnou stylovku s novými detaily a doplňky. Jde například o příď, sportovní pruhy a lišty a 16palcová litá kola. Jedinou technickou změnou bude jiné naladění zavěšení kol oproti běžnému modelu Mii. Uvnitř vozu pak najdeme sportovní sedačky, kožený volant a jemné červené linky doplňující černě laděný interiér.

Na ženy především se zaměřuje limitovaná edice Seat Mii by Mango Limited Edition. Jak už označení napovídá, Seat společně s módní značkou Mango pro ženy znovu vytvořil malý módní doplněk do města. Exkluzivně dostane lak v odstínu Oryx kombinovaný se zrcátky a koly v odstínu Velvet. V něm budou vyvedeny i části interiéru, jako volant či přístrojová deska. Ke každému vozu dostane zájemkyně i luxusní vlněnou šálu rovněž v odstínu Velvet, dámskou kabelku a klíče s pořadovým výrobním číslem. To má své opodstatnění, protože pro Evropu bude k dispozici jen 750 exemplářů.

K výbavě bude patřit i bezdrátová nabíječka mobilního telefonu, LED diody denního svícení, klimatizace, chromové designové doplňky, prahové lišty či zrcátko ve sluneční cloně nad volantem. V nabídce budou standardní motory z palety určené pro model Mii ve výkonnostním rozmezí 44 až 55 kW. Nebudou ale chybět ani provedení Ecomotive nebo Ecofuel s pohonem na CNG.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama