Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Prcek od Seatu má nové verze, vyberou si dámy i pánové

Španělský Seat okořenil svůj nejmenší model Mii o nové dvě verze. Jedna je spíše mužskou záležitostí, druhá potěší ženy.
Vydáno: 21.09.2015
Seat Mii FR Line
Seat Mii FR Line Autor: Seat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na sportovní notu je laděný Seat Mii FR Line. Nicméně nečekejme nějaká kouzla pod kapotou. FR Line docela jasně naznačuje, že půjde hlavně o sportovně laděnou stylovku s novými detaily a doplňky. Jde například o příď, sportovní pruhy a lišty a 16palcová litá kola. Jedinou technickou změnou bude jiné naladění zavěšení kol oproti běžnému modelu Mii. Uvnitř vozu pak najdeme sportovní sedačky, kožený volant a jemné červené linky doplňující černě laděný interiér.

Na ženy především se zaměřuje limitovaná edice Seat Mii by Mango Limited Edition. Jak už označení napovídá, Seat společně s módní značkou Mango pro ženy znovu vytvořil malý módní doplněk do města. Exkluzivně dostane lak v odstínu Oryx kombinovaný se zrcátky a koly v odstínu Velvet. V něm budou vyvedeny i části interiéru, jako volant či přístrojová deska. Ke každému vozu dostane zájemkyně i luxusní vlněnou šálu rovněž v odstínu Velvet, dámskou kabelku a klíče s pořadovým výrobním číslem. To má své opodstatnění, protože pro Evropu bude k dispozici jen 750 exemplářů.

K výbavě bude patřit i bezdrátová nabíječka mobilního telefonu, LED diody denního svícení, klimatizace, chromové designové doplňky, prahové lišty či zrcátko ve sluneční cloně nad volantem. V nabídce budou standardní motory z palety určené pro model Mii ve výkonnostním rozmezí 44 až 55 kW. Nebudou ale chybět ani provedení Ecomotive nebo Ecofuel s pohonem na CNG.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama