Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Pražské obchodní centrum hostí velkou výstavu Maserati

Jestli italské automobilové značky něco pravdu umí, pak vyvolat emoce. Pražský obchodní dům Arkády Pankrác bude pro příštích několik dnů plný italských emocí s názvem Maserati.
Vydáno: 11.09.2017
Výstava vozů Maserati
Výstava vozů Maserati Autor: Scuderia Praha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Až do 27. září si v prostorách obchodního centra můžete prohlédnout výstavu s názvem „V zajetí Maserati“, která ukáže jak historii značky, tak její nejmodernější současnost. K vidění budou jak historické modely značky, tak vozy současné produkce. Představí se například mistrovské dílo Maserati 3500 GT nebo supersportovní Maserati MC 12. Chybět nebudou vozy řady Ghibli či Khamsin. Prohlédnout si ale budete moci také model Maserati Merak, vyráběný v letech 1972 až 1983, nebo model Indy a dvoumístný Maserati Mistral, oba ze sedmdesátých let.

Sraz majitelů a velká soutěž o auto

V sobotu 16. září se pak od 13 do 15 hodin budou před OC Arkády Pankrác sjíždět majitelé vozů Maserati, kteří po úvodním programu před obchodním centrem vyrazí na společnou projížďku do historického centra Prahy. Vozy v rámci spanilé jízdy dorazí až na Václavské náměstí, odkud pak zamíří zpět na Arkády Pankrác. Vstup na výstavu je zdarma.

Prohlídkou vystavených modelů ale zábava v Arkádách během tří zářijových týdnů rozhodně neskončí. Po celou dobu trvání výstavy se návštěvníci mohou zapojit do soutěže o zajímavé ceny. Ve hře je například zapůjčení vozu Maserati na víkend nebo o voucher na prohlídku italské továrny této legendární značky. Některou z menších cen si ale odnese úplně každý, kdo se do soutěže zapojí.

Článek je zařazen v: Maserati , Arkády Pankrác , výstava , soutěž , sraz , Maserati MC 12 , Maserati Merak , Ghibli , Khamsin , Maserati 3500 GT
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama