Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Pražské hasiče drsně vybrzdil arogantní bezmozek v Porsche

Jak tohle vůbec může někoho napadnout? Proč to má potřebu udělat? Tak přesně takové otázky se nám honí hlavou po zhlédnutí videa, na kterém se v hlavní roli představí majitel velkého konta a malého mozku.
Vydáno: 18.05.2017
Pražské hasiče drsně vybrzdil arogantní bezmozek v Porsche
Pražské hasiče drsně vybrzdil arogantní bezmozek v Porsche Autor: Týdeník Policie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vše se stalo minulou sobotu, když se hasiči z Holešovic vraceli na svou základnu. Kdo z vás tuto městskou část alespoň trochu zná, tak je mu jasné, že s velkým hasičským autem úzkými ulicemi nemohli jet moc rychle. Navíc jsou všude podél silnice zaparkovaná auta a kdykoliv z poza jednoho z nich může někdo vyběhnout. Jenomže asi právě pomalá jízda se nelíbila jistému pitomci v Porsche, který je dost nešikovně předjel.

Využil k tomu místo, kde je plná čára, a navíc to vzal protisměrným odbočovacím pruhem a ještě v křižovatce. V několika sekundách tak zvládl spáchat hned několik přestupků najednou. Ale tím to neskončilo. Protože při tom manévru zvládl ohrozit sebe, hasiče, ale také dodávku, která do křižovatky vjížděla, dočkal se právě od řidiče hasičského auta zatroubení. A to ho vytočilo doběla.

Hrdina, ale z auta nevylezl

Srabácky zvládl jen stáhnout okénko a něco ne moc slušného gestikulovat. Ale pak ještě přidal. Hasičský vůz, který váží několik tun, začal nesmyslně vybrzďovat. Párkrát prostě jen zpomalil, ale nakonec to došlo k tomu, že v jeden moment zastavil úplně. Znovu se ptáme: Jak ho to vůbec mohlo napadnout?!

Celou věc má v současné době na stole policie, která dotyčného hodlá obvinit z několika přestupků. Ve správním řízení tak hrozí 41letému řidiči pokuta do výše 10 000 Kč a zákaz řízení motorových vozidel v rozmezí minimálně od půl do jednoho roku. Také vám to za takové chování přijde málo?

Nejlepší a nejvíce ponižující pro něj nakonec musel být fakt, že rychlou nápravu si zřídili sami hasiči. Když totiž řidič Porsche zastavil, šli si to s ním vyříkat a s chutí tam s ním počkali na příjezd policie, která vše dořešila. Klobouk pánům dolů za to, že dotyčný nedostal ani jednu výchovnou. Zasloužil by si ji.

Článek je zařazen v: hasiči , Porsche , Policie ČR , vybrzďování , výjezd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama