Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Pozvání do Ženevy č. 3.

Už zítra uvidíte na Primě od 8.15 nebo zde na internetových stránkách jedenáctý díl pořadu Autosalon roku 2014. A o čem bude? Samozřejmě o ženevském autosalonu!
Vydáno: 14.03.2014
Škoda VisionC
Škoda VisionC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je problematické se rozhodnout, která automobilová novinka z výstavní plochy ženevského autosalonu je nejdůležitější. Je to ta, která má fantastický design a extrémně výkonný motor, ale prodá se jí jen pár tisíc kusů? Nebo je to změna čumáku jednoho z nejprodávanějších aut Evropy? Nebo nějaký koncept, který konečně přináší technologicky pokročilejší akumulátory, které dokážou i velké elektroauto hnát kupředu i třeba do Brna a zpátky bez nutnosti tankování?

Pro jistotu se Autosalon zaměřuje na většinu z nich. Už zítra je uvidíte. Okomentované jak našimi odborníky, tak i těmi, kdo o nich vědí nejvíc. A samozřejmě, že tam uvidíte i auto z titulní pozvánky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama