Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Pouštní války v italském stylu. Lamborghini láká na nové SUV

Kdo dnes zákazníkům nenabízí SUV, prakticky neexistuje. A tak se není co divit, že se do tohoto segmentu pouští i tradičně spíše supersportovní značky. Urus, novinka od Lamborghini, se na trh podívá už brzy. A vypadá to, že rozhodně bude stát za to!
Vydáno: 12.11.2017
Lamborghini Urus
Lamborghini Urus Autor: Lamborghini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dávno jsou pryč doby, kdy byly vozy typu SUV přisuzovány spíše ženám a slečnám, a kdy byly často podceňovány jejich schopnosti. Těch aut samozřejmě. J Ale doba jde kupředu ruku v ruce s vývojem, a proto dnes SUV nejsou jen designovým doplňkem. SUV mohou dnes být extrémně výkonná, rychlá, ale zároveň velmi schopná v terénu. A podle všeho to vypadá, že přesně taková bude novinka od italské značky Lamborghini.

Ta svou novinku, model Urus, rozhodně nemá v plánu prezentovat jako doplněk k novému outfitu. Podle následujícího videa se s ním řidiči nemusí bát sjet mimo silnici a mohou zažít ten skvělý pocit euforie z volné krajiny a nespoutané zábavy. Tedy, alespoň pokud máte za domem písečné duny. Právě na nich Urus ukazuje, že se terénu rozhodně nebojí. Však se jeden z jeho jízdních režimů jmenuje „Sabbia“, což v italštině znamená písek.

Ne nadarmo Lamborghini vsadilo na písečné prostředí, které je nám, Evropanům, poněkud vzdálené. Už od začátků vývoje se totiž šeptá o tom, že nejčastějšími zákazníky budou bohatí šejkové a princové z Dubaje a přilehlých emirátů. A ti milují dokonale vyladěnou kombinaci luxusu a schopností. Ale jsou také velmi nároční a jen tak něco nekoupí. Lamborghini si tedy musí dát hodně záležet, protože jinak by mohlo dopadnout jako Maserati se svým prvním SUV Levante. Jeho prodeje totiž nejsou moc dobré…

Článek je zařazen v: Lamborghini , Urus , SUV , Lamborghini Urus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama