Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Zprávy

Pospěšte si! Obří Mercedes G500 4x4 končí

S příchodem nové generace populárního Mercedesu třídy G odejde i brutální provedení s portálovými nápravami a světlou výškou, za kterou by se nestyděla ani legendární Praga V3S. Nástupce je prozatím v nedohledu a jistě tak půjde o cenný sběratelský kus.
Vydáno: 16.10.2017
Mercedes G500 4x4 Na druhou končí 5

Nové Géčko už klepe na dveře, a tak byste, pokud to stávající ještě chcete, měli pospíchat. Mercedes totiž jako první zavře tovární linky právě na model s portálovými nápravami, které  vyvýšená 4x4 sdílí s extrémně vzácnými sourozenci - Mercedesem G63 6x6 a modelem G650 Landaulet, pod jehož kapotou se ukrývá kultivovaný a superdrahý dvanáctiválec.

Levnější? Ani nápad!

Připomeňme si, že oproti dvěma zmiňovaným je model 4x42 zdaleka nejlevnější a jeho čtyřlitrový osmiválec disponuje standardním výkonem modelu G500, tedy 422 koňskými silami. Cena je ale i tak astronomická - aktuální nabídka totiž startuje na částce 6 221 820 Kč a Mercedes ji rozhodně nemíní zvýhodňovat. Zájem o tento model byl i přes danou částku vysoký a vůz je tak ještě exkluzivnější.

Za chvíli to navíc už bude stejně jedno. Výroba totiž končí s příchodem měsíce listopad, a pokud tedy po tomto mazlovi vážně toužíte, běžte ke svému dealerovi Mercedes raději ještě dnes. Nám už nezbývá, než se modlit, aby Mercedes zachoval podobným bláznovinám přízeň i v příští generaci Géčka. S modelem G500 4x42 byla totiž neuvěřitelná sranda.

Reklama
Článek je zařazen v: Mercedes, Mercedes G500, Mercedes G500 4x4, Mercedes G500 4x42, Mercedes G500 končí, výroba Mercedes, Mercedes G, Mercedes třídy G, nový Mercedes G, nový Mercedes třídy G, nejnovější Mercedes G, drahý Mercedes G, Mercedes offroad
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama