Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Pospěšte si! Obří Mercedes G500 4x4 končí

S příchodem nové generace populárního Mercedesu třídy G odejde i brutální provedení s portálovými nápravami a světlou výškou, za kterou by se nestyděla ani legendární Praga V3S. Nástupce je prozatím v nedohledu a jistě tak půjde o cenný sběratelský kus.
Vydáno: 16.10.2017
Mercedes G500 4x4 Na druhou končí 5
Mercedes G500 4x4 Na druhou končí 5 Autor: Mercedes
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nové Géčko už klepe na dveře, a tak byste, pokud to stávající ještě chcete, měli pospíchat. Mercedes totiž jako první zavře tovární linky právě na model s portálovými nápravami, které  vyvýšená 4x4 sdílí s extrémně vzácnými sourozenci - Mercedesem G63 6x6 a modelem G650 Landaulet, pod jehož kapotou se ukrývá kultivovaný a superdrahý dvanáctiválec.

Levnější? Ani nápad!

Připomeňme si, že oproti dvěma zmiňovaným je model 4x42 zdaleka nejlevnější a jeho čtyřlitrový osmiválec disponuje standardním výkonem modelu G500, tedy 422 koňskými silami. Cena je ale i tak astronomická - aktuální nabídka totiž startuje na částce 6 221 820 Kč a Mercedes ji rozhodně nemíní zvýhodňovat. Zájem o tento model byl i přes danou částku vysoký a vůz je tak ještě exkluzivnější.

Za chvíli to navíc už bude stejně jedno. Výroba totiž končí s příchodem měsíce listopad, a pokud tedy po tomto mazlovi vážně toužíte, běžte ke svému dealerovi Mercedes raději ještě dnes. Nám už nezbývá, než se modlit, aby Mercedes zachoval podobným bláznovinám přízeň i v příští generaci Géčka. S modelem G500 4x42 byla totiž neuvěřitelná sranda.

Článek je zařazen v: Mercedes , Mercedes G500 , Mercedes G500 4x4 , Mercedes G500 4x42 , Mercedes G500 končí , výroba Mercedes , Mercedes G , Mercedes třídy G , nový Mercedes G , nový Mercedes třídy G , nejnovější Mercedes G , drahý Mercedes G , Mercedes offroad
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama