Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Porsche svezlo 11 šťastlivců v jedinečném miliontém kusu 911

Tomu se říká zážitek na celý život. Značka Porsche nabídla jedenácti úplně obyčejným lidem výjimečnou zkušenost, když jim půjčila jeden velmi speciální exemplář modelu 911. Ten miliontý.
Vydáno: 02.08.2017
Milionté Porsche 911
Milionté Porsche 911 Autor: Porsche
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už začátkem května stuttgartská značka měla co slavit. Z výrobní linky totiž sjel miliontý kus modelu 911. A to je hodně slušné číslo i s přihlédnutím k faktu, že se vyrábí nepřetržitě od roku 1963. Za tu dobu si „devětsetjedenáctka“ získala až neskutečné množství obdivovatelů, čemuž se vlastně nedá divit. Ví to i samotná značka, proto jednotlivé generace od sebe nijak zvlášť designově neodlišovala. Však se také říká, že 911 je ideálním důkazem toho, že někdy je evoluce mnohem lepší než výrazná revoluce.

Miliontý kus byl vyroben jako verze Carrera S v individuální barvě s názvem Irish Green. Tu doplňují exkluzivní prvky výbavy, které mají odkazovat na první generaci 911 právě z roku 1963. Pokud byste na ni snad měli zálusk, máte, respektive máme smůlu. Automobilka si miliontý vůz nechá pro sebe. Vystaven bude v muzeu, ale ještě před tím podnikne cestu kolem světa a čas od času se bude používat k různým marketingovým účelům.

Právě takovou marketingovou akcí se stalo zapůjčení tohoto krásného auta 11 obyčejným smrtelníkům ze Stuttgartu. Nešlo jen o předem vybrané milovníky automobilismu. Šlo prostě jen o pár normálních lidí, mezi kterými nechyběla ani těhotná žena. A jejich reakce? Na ty se podívejte ve videu. Naše reakce by vlastně asi nebyly jiné. :)

 

Článek je zařazen v: Porsche , milion , milionté Porsche 911 , Porsche 911 Carrera S , zážitek , marketing , zápůjčka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama