Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Pořádně namachrovaná motorka

Na Concorso d’Eleganza Villa d’Este se nepředstavují jen nádherné automobily. Na pořadu dne jsou i motocykly. A BMW Motorrad jeden takový ukázalo. Je to koncept 101.
Vydáno: 26.05.2015
BMW Motorrad 101 Concept hl
BMW Motorrad 101 Concept hl Autor: BMW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

BMW se na téhle výstavě automobilové krásy vytáhlo hned s dvojicí konceptů – auto BMW 3.0 CSL Hommage a tímhle BMW Motorrad 101 Concept. Co je podle vás hezčí, to necháme na vás. My vám teď ukážeme jednostopý namachrovaný stroj, který by podle nás měl hrát v další bondovce. Agentovi 007 by to na něm určitě slušelo. Posuďte sami.

Nejde tu ani tak o agresivní, jako spíš o samolibou vizáž toho, že všechno ostatní na silnici je téhle motorce putna. Velká příď se zamračeným pohledem LED světel přechází do snížené zádi, kde jsou sice velké kufry, ale i ty vypadají tak nějak usedle. Kapota je plná uhlíkového kompozitu a dřeva. Detaily jsou vyvedené v leštěném hliníku.

BMW 3.0 CSL Hommage - hl

Návrat mnichovského Batmobilu

A co tento kolos pohání? Nic menšího než šestiválec o objemu 1649 ccm. Podle BMW je to dostatečný agregát na to, aby zvládl všechny výzvy, které může motocyklu silnice přinést. Víc nic. Tak se alespoň podívejte na velkou fotogalerii.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama