Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Policie v Dubaji postaví vedle Bugatti hybrid od BMW

Tu nejlepší garáž na světě mají policisté v Dubaji. A jejich sbírka se rozroste. Vedle Aston Martinu One-77, Bugatti Veyron, Lamborghini Aventador a dalších specialit se nyní postaví první ekolog – BMW i8.
Vydáno: 12.03.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to trochu protimluv – hybridní auto v Dubaji. V zemi, kde benzín stojí 12 korun jeden litr, někdo bude provozovat hybridní ekologické auto. Ale jak je vidět, BMW má silný marketing, takže i8 opravdu bude v garážích stát vedle takových aut, které spotřebují jen při nastartování asi tolik benzínu, jako i8 na stokilometrovou cestu.

Na videu z Arab GT je vidět, jak si opět nejvyšší pan policejní prezident (musíme už jednou zjistit, kdo to je, jak se jmenuje a jaké má opravdu frčky) opět s kamennou tváří a koštětem pod nosem okukuje vůz, zatímco jeho podřízení svítí zuby přes celou poušť.

Kolona dubajských policejních vozů

Dubajská policie umí žít

 

Každopádně jejich garáž jim závidí určitě každý. I sběratelé automobilů, muzea a miliardáři jen smutně leští při čtení těchto zpráv svých pět Ferrari v garáži a představují si, jaké by to bylo, kdyby si ráno mohli vybírat, jestli nasednou do vozu Bugatti Veyron, Aston Martin One-77, Ferrari FF, Lamborghini Aventador, Mercedes-Benz SLS, McLaren MP4-12C nebo třeba Brabus G63 AMG. A když chtějí něco na práci, tak třeba do jedné z 58 Toyot Prado (u nás Land Cruiser) nebo z 64 BMW 5.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama