Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Policie ukázala drsnou honičku v Praze. Agresivní řidič na drogách zničil čtyři auta

Takovou honičku pražští policisté asi dlouho nepamatují. Na Proseku si všimli vozu, který byl v databázi veden jako kradený, a tak se za ním vydali. To ale ještě nevěděli, že muž za volantem se jen tak zastavit nedá.
Vydáno: 11.08.2017
Agresivní řidič na drogách zničil čtyři auta
Agresivní řidič na drogách zničil čtyři auta Autor: Týdeník Policie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Modrého Citroenu si všimli v ulici Prosecká ve středu před patnáctou hodinou. Ve chvíli, kdy zapnuli maják a zvukové výstražné znamení, řidič Citroenu začal ujíždět. A vůbec se s tím nepáral. Jeho jízda ale byla nejen rychlá a nebezpečná, ale hlavně dost zmatená. Už v ten moment bylo policistům jasné, že ten, kdo sedí za volantem, je buď pod vlivem drog, alkoholu nebo obojího. I přesto, nebo možná právě proto, se řidiči dařilo ujíždět až na Povltavskou ulici, kde vše skončilo střetem čtyř aut.

Nejhůře dopadl právě Citroen a také modrý Ford Focus RS, ve kterém v tu dobu podle videa jel mladý pár i s malým dítětem. Vzhledem k tomu, že rána šla přesně na stranu, kde byla umístěna dětská sedačka, je štěstí, že nebyla větší. Z videa je pak patrné, že i přes masivní poškození Fordu naštěstí šly otevřít dveře a tak mohlo být malé dítě rychle odneseno do bezpečí.

Několikanásobný nebezpečný recidivista bez řidičáku

Díky této nehodě ale policisté muže mohli zadržet, i když se to ovšem neobešlo bez donucovacích prostředků. Dotyčný byl při nehodě zraněn, a tak si ho nejdříve museli převzít záchranáři, kteří také zjistili, že je pod vlivem amfetaminu. Policisté pak měli další práci s tím zjistit, o koho vlastně jde, protože zdrogovaný řidič zrovna dvakrát nespolupracoval.

Jaké ovšem bylo jejich překvapení, když zjistili, že tím nebezpečným pirátem je pětatřicetiletý osmnáctkrát trestaný muž, který má navíc až do roku 2021 vysloven zákaz řízení. Těžko říct, co tak nebezpečný a tolikrát trestaný člověk dělá na svobodě. Můžeme jen doufat, že tentokrát nebude práce policistů marná a že ho nějaký optimistický soudce zase nepustí.

 

 

 

Článek je zařazen v: policie , honička , drogy , zdrogovaný řidič , nehoda , Praha , pražská policie , policejní honička
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama