Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Podpořte sněžnou formuli

Už vás také štve, kam Formule 1 dospěla? Nudí vás superkáry neustále kroužící na okruhu v LeMans? Je rallye jen snůška VIPáků, kteří jezdí rychle, i když to moc neumí? Tak podpořte sněžné alpské závody do vrchu!
Vydáno: 07.04.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Alex Ledger založil školu motorového paraglidingu (kde dokonce má i několik kontraků pro armádu). Udělal pár projektů, kde šlo o vcelku velké dobrodružství, jakým byla například 1000km cesta s těmito bzučícími paraglidy napříč Keňou.

Jeho nový projekt je ovšem trochu jiného druhu. Chce vytvořit speciální seriál závodů do alpských vrchů. Koncept je jednoduchý – cest v Alpách je hromada a dají se využít na pořádné vyždímání adrenalinu. Průjezd do prudkých kopců na zasněžené a ledovaté cestě je opravdová paráda. A kdyby to jezdila spousta lidí, byla by to parádní podívaná. A jak to může dělat spousta lidí? Vždyť nemusí to být žádné velké závodění. Vyžeňte namyšlené závodníky se závodními speciály a posaďte sem nadšence do strojů, které si může kdokoli koupit. Třeba takové ATV.

Toyota Hilux Arctic 44 6x6

Nejextrémnější šestikolky světa

 

A v podstatě máte vyhráno. V Alpách je dostatek volných ubytovacích kapacit, aby se mohly tady pořádat klidně závody Formule 1 do alpských kopců. Tak proč to nevyužít. Teď ještě na to sehnat peníze. Alex Ledger je tak zaregistrován v kickstarteru miliardáře Richarda Bransona. Pokud vyhraje, získá 150 000 liber na marketingový rozjezd. K tomu také podporu Virgin firem, jako je dvanáctiměsíční volání v jeho telekomunikační společnosti, volné jízdy vlakem ve Virgin Trains apod. Ale ani druhé a třetí místo není k zahození – 50 000 liber na marketingový rozjezd.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama