Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Podívejte se s Autosalonem do Ženevy. Už v sobotu.

Ženevský autosalon je tradiční výstava evropských novinek. Asi ta nejdůležitější na tomto kontinentu. A my tam byli. Podívejte se tam s námi.
Vydáno: 12.03.2014
autosalon ženeva
autosalon ženeva Autor: Salon-auto.ch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V Evropě se konají tři opravdu velké a důležité velké autosalony – ve Frankfurtu nad Mohanem, v Paříži a v Ženevě. Jelikož ale pařížský a frankfurtský se po roce střídají, zůstává tu jediný opravdu velmi důležitý, kam každý rok zavítají desítky vystavovatelů, stovky novinek, tisíce novinářů a statisíce návštěvníků.

Ženevský autosalon letos toho přinesl spoustu. Máme o tom celý speciál. Z jednotlivých zajímavostí vybíráme třeba koncept Škoda VisionC, kolínská trojčata (Peugeot 108, Citroën C1 a Toyota Aygo), nový Renault Twingo nebo upravený Ford Focus. Z těch méně sériových kousků nás zaujal třeba adept na nejrychlejší auto světa Koenigsegg One:1 nebo koncept Rinspeed XchangE.

Každopádně se sami podívejte, jak to v Ženevě vypadalo. Video v titulku vás má jen trochu nalákat. V sobotu uvidíte mnohem víc!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama