Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Podívejte se na auta z luxusního srazu Porsche v Liblicích

Prosluněná neděle na zámku v Liblicích patřila stuttgartské značce Porsche. Na sraz se přijely ukázat skvosty doby dávno minulé, pár let staré youngtimery i vcelku nové modely. Jeden nevěděl, kam se dívat dřív.
Vydáno: 25.05.2017
Sraz Porsche v Liblicích
Sraz Porsche v Liblicích Autor: auto-mania.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nutno říct, že pro takový sraz byl liblický zámek jako stvořený. V krásné zahradě bylo vyrovnáno na 160 úžasných aut, pro účastníky byl připravený bohatý raut a údiv v očích návštěvníků byl znát od prvního vystaveného auta až k tomu poslednímu. Pokud patříte mezi fanoušky značky Porsche, jistě právě ten udiv pochopíte.

Vystaveny tu totiž byly úžasné modely od originálního Porsche 356, přes klasické 911, 993, ale také modely s označením 968, 924 nebo 944. Na své si přišli i milovníci sportovnějších Porsche, které zde zastupovalo několik 911 GT3 RS, ale také 911 GT2 nebo 911 GT3 RS 4.0. Největší obdiv ovšem sklízely krásky s označením Porsche 911 / 964 Carrera RS či replika 911 Carrera RS. Všechna ta auta byla dokonale naleštěná, v perfektním stavu a pro některé návštěvníky bylo velmi těžké od nich odtrhnout oči. :)

 

Článek je zařazen v: Porsche , sraz , Mělník , 911 GT3 RS , Liblice , 911 GT3 RS 4.0
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama