Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Podívejte se, jak surfuje dabér Jamese Bonda s motorkou na tahitských vlnách!

Dá se jezdit s motorkou po vodě? Jasně že ne, by většina odpověděla. Jenže chyba lávky, nejen že se s motorkou dá jezdit po vodě, ono se s ní dokonce dá surfovat…
Vydáno: 06.08.2015
Robbie Maddo Maddison
Robbie Maddo Maddison
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Málo komu v našich končinách řekne něco jméno Robbie „Maddo“ Maddison. A je to škoda, nicméně jemu to určitě nevadí. Proč? Protože ve zbytku světa je to motorkářská veličina a hvězda prvního stupně. Není divu. Tenhle australský biker, závodník a kaskadér už má totiž něco za sebou. Například v roce 2004 vyhrál světový závod X Games v domovské Austrálii, když během soutěže předvedl hned třináct backflipů. O rok později překonal dva skokanské kaskadérské motocyklové světové rekordy zapsané v Guinnessově knize. V roce 2008 pak zvládl během jediného dne v Melbourne překonat dva světové rekordy ve skoku dalekém na motorce, když překonal nejdříve vzdálenost 96 m a pak i 106 m.

Rekordů a neuvěřitelných i podivných kaskadérských výkonů má na svém kontě daleko více, nicméně na popularitě mu hodně přidalo, že se v roce 2012 stal dabérem Jamese Bonda. Přesněji řečeno v extrémních scénách při natáčení filmu Skyfall dubloval herce Daniela Craiga coby agenta Jamese Bonda, což mluví samo za sebe.

Robbie „Maddo“ Maddison

Ale to vše je už minulost. Robbie se teď ale znovu předvedl, a to v novém videu, které zachycuje jeho projížďku po vodě a surfování na tahitských vlnách. Což o to, surfovat umí kde kdo, ale jen Robbie si surfování dokáže užít na motokrosovém biku! Ostatně se na to můžete podívat na přiloženém videu. Francouzská Polynésie a speciálně Tahiti jsou pro surfaře rájem, ale pravověrného bikera mezi sebou určitě ještě neměli. Nápad vzít motorku na surfování se zprvu zdál pitomý i Robbiemu samému, ale pak jej to prý podle jeho slov nadchlo. Tak si vymyslel speciální vodní ližiny a motorku si upravil tak, aby se neutopil i s ní.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama