Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Podívejte se, jak Ken Block natáčel unikátní Climbkhanu

Jen před pár dny jsme měli možnost zhlédnout premiéru videa, v němž Ken Block svým Mustangem vydriftoval až na vrchol slavného Pikes Peak. Jak ale celý snímek vznikal a kolik za těmi efektními záběry bylo práce?
Vydáno: 12.10.2017
Ken Block v Mustangu
Ken Block v Mustangu Autor: Ford/Ken Block
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nový klip ze zákulisí videa publikovala společnost Ford Performance. A je to právě závodní oddělení Fordu, které má na svědomí i to šílené monstrum v hlavní roli - Mustang, který je bezpochyby nejbláznivějším ze všech Blockových aut. Z osmiválcového motoru se dvěma turbodmychadly a objemem 6,7 litru totiž Ford Performance vydoloval hned 1400 koní a auto je dokonce tak strašidelné, že se i sám Block v jednom rozhovoru přiznal, že z auta jde trochu strach.

Video Climbkhana se nicméně povedlo a celý štáb tak nyní zveřejnil dokument o průběhu vzniku tohoto snímku. Block nahoru samozřejmě nejel na jeden zátah a několik zatáček si předem zkoušel nanečisto. Aby se vše povedlo, musel celý štáb včetně zástupců Ford Performance dorazit pod slavný Pikes Peak hned třikrát. Důvody byly různé - šlo o nepřízeň počasí, mraky nebo nedostatek času a špatné světlo, které se obzvlášť k večeru rychle ztrácí.

Článek je zařazen v: Climkhana , Ken Block , Ford Mustang , Ford Mustang Hoonicorn V2 , Mustang Hoonicorn , Pikes Peak , Clibkhana zákulisí , dokument Climbkhana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama