Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Podívejte se, jak jednou může vypadat třeba…

Už se plánují, připravují, testují. Ale ještě pořád nevíme, jak vypadají. A tak tu máme několik grafiků, designérů a počítačových umělců, kteří jsou zažraní do aut tak, že dokážou jen z náznaků vytvořit věrohodný návrh auta třeba nového teréňáku Rolls-Royce nebo Škoda Fabia Scout.
Vydáno: 13.03.2015
Rolls-Royce SUV Render
Rolls-Royce SUV Render Autor: Theophilus Chin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nechceme vám ukazovat nějaké nákresy profesionálních firem, které se zabývají přímo tvorbou takových návrhů a pak jejich prodejem na všechny světové strany. Ano, i takové jsou. A když k tomu přidají sponzorování několika carparazzi fotografů, kteří si udělají posed za Nordschleife a za jednu fotku si pak účtují 100 euro, tak je na velký byznys zaděláno. My vám ukážeme práce mladých talentovaných lidí, kteří to dělají z lásky k autům a kvůli tomu, aby dokázali, že to dokážou. Jako je třeba X-Tomi Design, jehož kousky, jako třeba supersporty předělané na pickupy, jsme vám už ukázali.

Tak pojďme se podívat, co všechno nás může za několik týdnů až měsíců čekat. Máme tady pro vás třeba Škodu Fabia Scout, Škodu Superb RS i Superb Combi, Opel Antara, Renault Laguna, Volvo S80, Volkswagen Scirocco nebo Rolls-Royce SUV:

 

 

Zdroje:

X-Tomi Design

Theophilus Chin

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama