Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Po jachtě postaví Aston Martin také luxusní ponorku

I ta nejdražší auta na planetě jsou pro některé superboháče příliš levná. Luxusní automobilky tak v posledních letech vydatně expandují na moře, kde mohou nabízet ještě mnohonásobně dražší produkty. Aston Martin teď však překvapil konceptem sportovní ponorky.
Vydáno: 29.09.2017
Project Neptune, ponorka od Aston Martinu.
Project Neptune, ponorka od Aston Martinu. Autor: Aston Martin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Opravdové bohatství se neměří v autech, ale v jachtách nebo letadlech. Ostatně traduje se, že průměrný majitel Bugatti Chiron má přes 60 dalších aut, tři letadla, tři vrtulníky a alespoň jednu jachtu. Automobilky si to uvědomují a právě proto v poslední době nabídly superluxusní jachty i značky jako Bugatti, Porsche nebo Aston Martin. Britský výrobce se však nyní rozhodl podívat i pod hladinu a představil Project Neptune.

Jedná se o první projekt divize pojmenované Aston Martin Consulting, která má přicházet se zcela novými exkluzivní produkty. Automobilka se při té příležitosti spojila se společností Triton Submarines a průzkumníkům, vědcům a především bohatým milovníkům oceánů se rozhodla nabídnout špičkovou malou ponorku s nádherným designem, která zážitky majitelů luxusních jachet rozšíří o třetí rozměr.

Design a značka prodávají

Podobným směrem se Aston Martin nedávno vydal také při stavbě své jachty AM37, kdy se spojil s výrobcem Quintessence Yachts. Výsledkem je nádherná loď o délce 37 stop, která je na první pohled inspirována designem luxusních britských GT. K dispozici je několik variant, přičemž ta vrcholná nabízí dva benzínové motory o výkonu 520 koní, tedy celkově přes 1000 koní.

Samozřejmostí je možnost plně si přizpůsobit vybavení, materiály a barvy podle svých představ, jak je ve světě luxusu dobrým zvykem.

Článek je zařazen v: Aston Martin jachta , luxusní jachta , Aston Martin ponorka , sportovní ponorka , luxusní ponorka , Project Neptune
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama