Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Pickup od Dacie láká povedenou reklamou. To bychom brali!

Pickupy jsou u nás v Evropě vysloveně okrajovou záležitostí pro specifické práce a pár fajnšmekrů. Třeba v USA jde ale o nejprodávanější kategorii vůbec a i jinde ve světě je to velice populární segment. Všímají si toho stále častěji i evropské automobilky, které nechtějí o tyto zákazníky přijít.
Vydáno: 02.08.2017
Duster se jako pickup prodává v Brazílii.
Duster se jako pickup prodává v Brazílii. Autor: Renault
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když už se do světa pickupů pouští i Mercedes s prémiovou třídou X, je jasné, že se něco děje. Jinde ve světě se nicméně pickupy postavené na modelech, které dobře známe i v Evropě, prodávají už dlouho. Renault například nabízí pickup postavený na modelu Duster své levné značky Dacia, v tomto případě s označením Renault Duster Oroch. A musíme říct, že je to na pohled povedené auto, které působí poměrně schopným dojmem.

Rozhodně mu jeho schopnosti prezentované v sympatické reklamě věříme víc, než když nedávno ruské zastoupení značky uvedlo bombastickou reklamu na Logan plnou driftování a zběsilých akčních scén. Kdo totiž někdy kolem Loganu alespoň prošel, tomu musí být jasné, že je to vážně hodně přitažené za vlasy.

 

Brazílie, země originálů

Jak možná tušíte, Oroch není určený pro Evropu. Koupit si ho můžete v Brazílii, což je z pohledu milovníků aut velice pozoruhodná země. Protože jde o velký a relativně bohatý trh se specifickými potřebami, najdete tady spoustu zajímavých aut, která prakticky nikde jinde na světě nepotkáte. I velkým automobilkám se totiž vyplatí investovat do modelů určených výhradně pro Jižní Ameriku. Často jde právě o pickupy, které mají specifický šmrnc.

Například Volkswagen aktuálně představil speciální brazilskou edici svých modelů nazvanou Pepper, kde najdete i malý a stylový (i když trochu neforemný) pickup s označením Saviero. Brazilci se před časem dočkali také modelu Sandero RS o výkonu 150 koní, svižného jednoduchého hatchbacku ze staré školy. Pokud máte auta rádi, tuhle zemi si rozhodně přidejte na cestovatelský seznam.

Volkswagen Saviero v edici Pepper, specialita pro Brazílii.
Volkswagen Saviero v edici Pepper, specialita pro Brazílii.
Volkswagen
Článek je zařazen v: Dacia Duster , Dacia pickup , Renault Duster Oroch , brazilská auta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama