Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Peugeot vypustil do světa první fotografie futuristického roadsteru Fractal

Je to jen pár dní, co Peugeot zveřejnil videotaser, který jen náznakově odhaloval mysteriózní koncept pojmenovaný Fractal.
Vydáno: 03.09.2015
Peugeot Fractal koncept.
Peugeot Fractal koncept. Autor: Peugeot
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skoro jsme si ani nestačili onen taser prohlédnout, a už tu máme záplavu oficiálních fotografií. Koncept Fractal se má objevit ve Frankfurtu za pár dní, nejspíše proto Peugeot nic bližšího k fotkám roadsteru nepřipojil. Z tvarů je ale zřejmé, že částečně vychází z konceptu Peugeot Vision Gran Turismo.

Nechybí tedy futuristický interiér jako z budoucnosti. Dominantním prvkem je středová konzole opticky navazující úzkým mostem na základnu volantu nevšedního tvaru. V konzole je zabudován tablet, který slouží jako obrazovka infotainmentového systému. Nevíme, jak a čím je fractal poháněn, či vůbec nějakou pohonnou jednotku má. Z indikace na palubní desce se zdá, že jde o čistý elektromobil nebo jej alespoň imituje, pokud je to funkční koncept. Více se zaručeně dozvíme za pár dní ve Frankfurtu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama