Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Peugeot postavil speciál pro Bimotu

Na motocyklové výstavě Motor Bike Expo 2015 ve Veroně se představil Peugeot. Není to nic překvapivého, vždyť tahle značka vyrábí i motocykly. Jenže tady stálo auto. A dokonce s nápisem úplně jiné motocyklové značky, než je Peugeot.
Vydáno: 26.01.2015
Peugeot RCZ R Bimota
Peugeot RCZ R Bimota Autor: Peugeot
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Peugeot společně ve spolupráci s firmou Bimota postavil speciál na bázi RCZ R. Je to velmi solidní tuning, který dal vozu opravdu velmi netradiční ráz. Tak například motor. Původní motor z RCZ R má standardně 199 kW. Jenže teď je tady nové sání, výfuk, přeplňování… A výsledek je 224 kW.

Podvozek je o deset milimetrů nižší. Má také velké brzdy od divize Peugeot Sport. Celá karoserie je celá vyvedená v barvách firmy Bimota a tyto barvy přesahují i do interiéru. Tady jsou ale nové i sedačky s opravdu velmi, ale velmi velkým bočním vedením. Zadní sedačky pak už tady nejsou. Nahradil je box pro dvě helmy. Všude samozřejmě alcantara a kůže. A aby zážitky z vozu mohly být reprodukovány, jsou zde zabudovány hned dvě kamery GoPro.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama