Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Pancéřovaný teréňák za milion dolarů

Když máte peníze, můžete mít všechno. Třeba prodloužený a pancéřovaný vůz. A třeba i od společnosti Inkas, která si za něj vyúčtuje rovný jeden milion dolarů.
Vydáno: 10.02.2015
Inkas Mercedes-Benz G63 AMG
Inkas Mercedes-Benz G63 AMG Autor: Inkas
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Základem je Mercedes-Benz G63 AMG, tedy poslední pořádný teréňák v nabídce Mercedesu. Ten si vzala do parády firma sídlící v Ontariu a o 1,09 metru ho protáhla. To znamená přidání jednoho páru oken na boky. Matně černá barva pak ukazuje, že tohle je opravdu extra auto. K tomu chromované prvky jako například gigantické stupátko s názvem firmy nebo střešní disk komunikačního systému…

To podstatné ale člověk pozná po otevření dveří. Tohle je pancéřovaná verze. Však je to také Inkas – tedy dílo firmy, která se na pancéřované vozy specializuje. Kompletně pancéřovaný vůz tak odolá všem kulkám ráže 7.62 mm a 308 Winchester FMJ, splňuje tedy standardy NIJ Standard 0108.01 Level 3 a CEN 1063 Level B6. Podlaha je navíc izolována tak, aby vydržela výbuchy dvou granátů DM51.

 

Kdo usedne do větraných a vyhřívaných masážních křesel, pozná, že tohle je pěkná výbavička. Vždyť sedadla jsou čalouněna kůží, která se používá pro vozy Rolls-Royce, Bentley a Aston Martin. Je tu také televize, lednice, systém na čištění vzduchu nebo zásuvka na luxusní pero Montblanc Leonardo da Vinci. Pro krizové chvíle je na přepážce také držák na zbraně.

Inkas Huron APC

Autobus pro drsný chlapy – Inkas Huron APC

Dartz Prombron Black Shark - Obrázek 4

Auto pro ruské miliardáře, které do paparazzi napumpuje elektriku

 

Mercedes-Benz S600 Guard

Nový neprůstřelný Mercedes odolá všemu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama