Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Opilý mladík ujížděl nocí bez světel. K zastavení ho přemluvila až spolujezdkyně

Poslední dobou mají policisté plné ruce práce se šílenými řidiči, kteří místo zastavení začnou ujíždět. Jak už to tak v podobných případech bývá, i v té nedávné honičce hrál hlavní rol alkohol. A nejspíš i láska k akčním filmům.
Vydáno: 20.08.2017
Policie ČR - ilustrační obrázek
Policie ČR - ilustrační obrázek Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jen před několika dny jsme vám říkali o policejní honičce, která proběhla v pražských ulicích a která skončila vážnou nehodou několika aut. Dnes vám ukážeme noční honičku policistů z Ústí nad Labem, kteří chtěli zkontrolovat posádku Volkswagenu Golf čtvrté generace. Jeho řidič ale místo toho, aby na vyzvání zastavil, šlápl na plyn a začal policistům ujíždět.

Už tak nepochopitelný čin okořenil o pokus se policistům ztratit pomocí vypnutých světel. Navíc takto poslepu projel velkou křižovatkou, a to bez jediného přibrzdění. Jestli se nechal inspirovat akčním filmem, nebo mu mozek prostě jen zatemnil alkohol, nevíme. Každopádně řidiče nakonec k zastavení přemluvila až jeho vyděšená spolujezdkyně.

21letý mladík následně policistům nadýchal před jedno promile a zároveň se přiznal, že krátce před jízdou pil alkohol. Policisté mu proto následně sdělili podezření z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky.

Článek je zařazen v: policie , policejní honička , Ústí nad Labem , Volkswagen Golf , alkohol , opilý řidič
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama