Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Operace Atlantic znamená zničení 100 klasických Mini

Do USA se dostalo sto nelegálně přivezených Mini. Operace Atlantic, kterou uspořádal americký úřad pro cla a ochranu hranic ve spojení s britským protějškem, je ale zlikviduje. Všechny. Tohle je závdavek.
Vydáno: 15.12.2014
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prostě jdou na to drsně. Žádné city ani nějaké přetahování autíčka. Prostě je zabavili a v rámci černého dovozu a možného nebezpeční pro americké silnice je sešrotují.

Podle čísel je to Mini z roku 1988. Jenže ta měla jiný motor a řízení na druhé straně, než mají vozy dovezené do USA. Takže nesplňují žádný zákon, který by je opravňoval k provozu na veřejných komunikacích. Jsou tam nelegálně a nemají žádné technické schválení = nedá se s nimi dělat nic. Ani je zabavit a prodat v aukci. Tak co s nimi? Přesně tohle. Video je jen s jedním vozem – je to ukázka toho, co se s nimi stane se všemi.

Ale je to smutný pohled.

Bariera proti teroristům - gif

Konec sebevražedným teroristům! Tímhle neprojedou

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama