Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Od Passatu po chiptuning – to je nový Autosalon

Nový díl autosalonu, který uvidíte na obrazovkách zítra od 20.15, nabídne velmi rozmanité zaměření. Od fleetové legendy Volkswagenu Passat, přes SUV Nissan X-Trail až po načipované dvojkové Škody Octavia.
Vydáno: 19.11.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V době, kdy hodně rodin obrací každou korunu, má málokdo na koupi nového auta. Většina je proto ráda, když kápne na pěknou bazarovku. I na takové motoristy však myslíme. Ukážeme vám proto, jak vylepšit jednu z nejpopulárnějších českých ojetin – Škodu Octavia druhé generace. Zároveň poradíme, na co si dát pozor, pokud se rozhodnete pro chiptuning.

Nissan X-Trail byl vždy jedním z našich SUVéčkových oblíbenců. Nebyl tak vyměkklý jako jeho konkurenti a v terénu si vedl téměř jako klasický offroad. Líbil se nám jeho hranatý design a silný dvoulitrový diesel. Jenže nový model nasadil obliny, pod kapotou je jen 1,6ka a nad jeho offroad schopnostmi visí také otazník. Naložíme mu na silnici i mimo ni, ať ukáže, co v něm je!

Podzim je, co se týče silničního provozu, jedním z nejrizikovějších období. Světla ubývá, silnice začínají klouzat, a proto dochází k častým nehodám. Základem prevence je dobrý technický stav vozu. Jednou z nejdůležitějších, byť často opomíjených částí jsou světlomety. Jaký vliv má jejich kondice na bezpečnost jízdy? I na to se zaměříme v reportáži na aktuální téma.

Asfalt rychle ztrácí teplotu, na silnici leží spadané listí a docela často prší – jasné známky toho, že jedné stopě pro letošek pomalu odzvonilo. Proto vás zahřejeme testem velkého naháče od britské značky Triumph.135 koní, agilní podvozek a za řídítky Pepa Sršeň, to bude lítat! Nový Speed Triple projde kompletní recenzí, a zároveň se dozvíte hodně užitečný mototipů.

Jeden s nejoblíbenějších fleetových vozů, model s více jak 40letou historií a také kandidát na titul Auto roku – tak zní vizitka osmé generace Volkswagenu Passat. Na rozdíl od předchůdce, který byl spíš evoluční, tentokrát jde o zcela nový automobil s novými motory a celou armádou asistenčních prvků. Zda mu to ale bude stačit na zařazení do Autosalonové garáže, prozradí až jeho test!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama