Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Obrněný Stormer pro zásahové jednotky můžete mít i vy

Už vás nebaví ty věčné kolony, ve kterých stojí hlavně stále se zvětšující vozy typu SUV? Štve vás, že přes ně na silnici není ani vidět? Nejste sami. Je proto třeba udělat rázný krok a důkladně přezbrojit.
Vydáno: 23.11.2017
Plasan SandCat Stormer 4
Plasan SandCat Stormer 4 Autor: Plasan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Plasan SandCat Stormer je nová zbraň pro všechny, kteří se situaci nebojí vzít do vlastních rukou. Stojí na podvozku pickupu Ford F-550 SuperDuty a slovo „neexistuje“ je mu cizí. Spíše než auto totiž připomíná tank, kterému v továrně jen čirou náhodou namísto pásů nadělili čtyři superodolné pneumatiky.

SandCat Stormer je tak ideálním přítelem do nepohody, protože odolá všem typům samopalů, těžkému kulomatu s průraznými náboji a dokonce bez úhony ustojí i granátový útok. Tím nejlepším na Stormeru je ale jeho vzhled. Už jen jeho výraz většinu aut spolehlivě uklidí z cesty a ve městě tak už po chvilce s největší pravděpodobností zůstanete sami.

Co kdyby

Společnost Plasan svůj SandCat Stormer nabízela už dříve, ale obrněná verze nebyla k dispozici s pravostranným řízením a třeba v Jihoafrické republice, kde je jedna z nejvyšších poptávek po tomto obrněnci, tak museli zákazníci sáhnout po jiných vozech. Masová výroba ale ani tak ještě prozatím není v plánu. Vůz je určen především zásahovým složkám a koupit si jeho civilní verzi může jen pár vyvolených. Ovšem v případě, kdy by začala tuhá válka? Není špatné vědět, kam sáhnout. A my bychom určitě brali Stormera.

Článek je zařazen v: Plasan Sandcat Stormer , apokalypsa , brutální obrněné auto , obrněné auto , obrněnec , těžký obrněnec , Ford SuperDuty , Ford F-550 , Ford F-550 SuperDuty , Plasan , Sandcat , Stormer , obrněný SandCat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama