Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

O patnáct centimetrů zvednuté G

Když na vás nevyšel Mercedes-Benz G63 AMG 6x6 a pravděpodobně ani nevyjde G500 4x4², pak nezoufejte. Je tu řešení. Má jméno německé tuningové firmy mcchip-dkr.
Vydáno: 12.06.2015
Mchip Mercedes G_hl
Mchip Mercedes G_hl Autor: mcchip-dkr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tahle firma vzala jako základ vůz Mercedes-Benz G63 AMG. Tedy žádné tintítko, žádný drobek. A s ním si pohráli. Třeba tak, že zvýšili světlou výšku o patnáct centimetrů. Pomohly k tomu i nové elektronicky stavitelné tlumiče KW DDC. Nasazením nových pneumatik na osmnáctipalcových terénních ráfkách se zvětšila i šířka o 12 cm. Za koly pak jsou nové brzdy od MOV'IT.

A ty mají dost práce. Vždyť základní motor G63 má v základu 400 kW a 760 N.m. Jenže tady je nové turbo, nový výfukový systém i řídící elektronika… Výsledek je 596 kW a 950 N.m!

Díky úpravám bylo možné změnit elektronický limit maximálky z 210 na 229 km/h. Zrychlení a podobné věci ale bohužel neznáme.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama