Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nový žralok z moře značky Harley-Davidson

Ještě dřív, než představí Harley novinky pro rok 2015, ukázal novou generaci touringového modelu Road Glide se žraločím kukučem.
Vydáno: 10.08.2014
Harley-Davidson Road Glide
Harley-Davidson Road Glide Autor: Harley-Davidson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Road Glide není klasik v portfoliu Harley-Davidson, jak byste si představovali. Nevypadá jako klasický chopper. Je to touring a navíc s hodně nevšedním vzhledem – negativně skloněná maska, dvojité světlomety, váha vizuálně sedící daleko před předními řídítky…

Nový Road Glide je na tom stejně. Jen design doznal změn. Nová trojitá kapotáž je užší, ale v aerodynamickém tunelu se na ní výrazně podepsali inženýři, takže vzduch lépe proudí kolem cestujících. Nový dvojitý reflektor Daymaker má nejen vyšší výkon, ale i větší rozptyl.

Uprostřed vnitřní kapotáže je umístěn prémiový infotainment Boom! Box 6.5GT s dotykovým displejem a GPS navigací, která může být ovládána dvojitým joystickem, umístěným na řídítkách. Díky nové přitažené pozici řídítek je jezdec ve velice příjemné poloze.

Touringové prvky zahrnují postranní kufry, otevíratelné jedním dotykem, tempomat a snadno čitelná měřidla.

A co je pod kapotou? Tak tady žádné změny nenastaly. Stále je tu Motor Twin Cam 103 V-Twin s objemem 1,8 litru. Zadní pružení air-ride je ručně stavitelné.

Schválně porovnejte, který z touringů na daleké cestování je lepší. Tenhle Harley nebo Indian Roadmaster?:

Indian Roadmaster

Indian Roadmaster: Volání dálek

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama