Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nový rozměr SUV. Americký obr se jmenuje prostě Tank

Vyniknout v současné záplavě stále větších, luxusnějších a rychlejších SUV není jednoduché. Chce to na silnice pustit něco speciálního a ideálně i s přitažlivým jménem. To vše americká značka Razvani Motors se svým novým SUV s názvem Tank rozhodně zvládla.
Vydáno: 05.10.2017
Tank od Razvani Motors
Tank od Razvani Motors Autor: Razvani Motors
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To jméno v nás sice evokuje nějaké extrémní vozidlo s pásy, které překoná úplně vše a přežije i atomový výbuch, ale v případě Razvani Motors je to vlastně pravda. Tedy až na ty pásy, které Tank nemá. Jinak jde ale o stroj, který zkombinoval jak určitou dávku komfortu při jízdě po silnici, tak schopnosti, které se vojenskému tanku trochu přibližují.

Nechybí mu zvýšený podvozek, terénní pneumatiky nebo pohon všech kol. A když už jsme u kol, můžete si vybrat ze dvou druhů jejich zavěšení. To podle toho, jak moc máte v plánu vyjíždět do terénu. Objednat si ale můžete i termo kamery pro jízdu nepřístupným prostředím ve tmě. Standardní velká světelná rampa je asi nuda…

Klasická americká motorizace

Těmto schopnostem celkem zdatně sekunduje i exteriér auta, který je v podobném military stylu. Ostré linie, malá okna nebo pár přídavných světel autu celkem sedí. Uvnitř ale strohost tak úplně nečekejte. Najdete tu čtveřici kůží čalouněných sedadel, moderní infotainment nebo klimatizaci.

To opravdu zajímavé je ale pod monumentální a vysoko umístěnou kapotou. Protože se tu bavíme o čistokrevném Američanovi, najdete zde parádní V8 o objemu 6,4 litru, která je naladěná na výkon rovných 500 koní. A těchto 500 koní podle dostupných informací umí pracovat jak s terénem, tak s hladkým asfaltem, kde řidiči nabídne velmi slušnou akceleraci. Razvani Motors si své horké novinky cení na 178 tisíc dolarů, tedy necelé 4 miliony korun.

Článek je zařazen v: Razvani Motors , SUV , tank , nvovinka , offroad , terén
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama